“The Expendables 3” pirmais treileris…

April 14, 2014  |  Treileri

… pavada 2/3 ekrānlaika vien nosaucot galveno lomu izpildītājus! Kas, ņemot vērā pēdējā laika treileru tendenci, nebūt nav tas sliktākais variants – vismaz netiek nospoilota pilnīgi visa filma, ieskaitot neizbēgamo ceturto daļu, pat ja tiek nedaudz iesmiets par sākotnēji šovasar gaidīto nākamo “Fast & Furious” daļu (kura aizkavēsies traģisku iemeslu dēļ, tapēc joks tomēr ir lieks un nav izdevies).

Bet, atgriežoties pie būtiskā – drīkst es arī atkārtošu treilera triku? Plīz plīz pretty-plīz? Jo filmā vienkopus redzēsim Silvestru Stalounu, Džeisonu Steitemu, Dolfu Lungrenu, Džetu Lī, Vesliju Snaipcu, Antonio Banderasu, Melu Gibsonu, Harisonu Fordu, Teriju Krūsu, Arnoldu Švarcenegeru un citus, gados jaunākus censoņus un arī censones! Un ko viņi tur darīs – tas, kā saprotam, vairs nav tik būtiski, lai gan treileris (tīzeris?) sniedz nelielu ieskatu arī tajā (patiesībā mūs gaida divu komandu – vecās un jaunās – sāncensība, un nav jābūt gaišreģim, lai saprastu, ka uzvarēs old-school… un draudzība).

Visu šo pārkačāto testosterona un adrenalīna muskuļvīru (un tagad jau arī -sievu) parādi komandē viesis no tālās Austrālijas, režisors Patriks Hjūzs, kurš pats ir viens ciets rieksts – cilvēks, kurš taisa šādus selfijus, vienkārši nevar nebūt! Šim cilvēkam varam uzticēt arī “The Raid” Holivudas rīmeiku – ar kuru viņš, starp citu, arī nodarbojas tieši šajā brīdī.

Visi, kas domā, ka šī tiešām varētu būt “pēdējā” daļa – tiešām? Nopietni? “The Expendables 3” komanda mūs apciemos jau šī gada 22. Augustā – bet pirms tam, bez šaubām, arī “Kinoblogeri piedāvā” seansā, kurš būs ne mazāk episks, kā pati filma!