“The Legend of Hercules” treileris: kino divkauja 2014

January 2, 2014  |  Treileri

Un kamēr par 2014. gada filmām mēs vēl, cerams, parunāsim, būs vērtīgi iesākt gadu ar nu jau kārtējo, bet šogad – pirmo kino divkauju, jo šogad mūs sagaida veselas divas filmas par mitoloģijas spēkvaroni Herkulesu, abās no kurām šis varonis ir demistificēts un padarīts vienkārši par antīko kačoku. Un pirmā no tām, “The Legend of Hercules”, iznāk jau burtiski pēc pāris dienām.

Projekti gan nav īsti līdzvērtīgi, pat ja viena no tiem (šīsdienas, protams) autori to ļoti vēlētos – pat ar visu Bretu Ratneru pie stūres, “Hercules: The Thacian Wars” galveno varoni atveido The Rock, kurš nabaga Kellanu Lacu nogalinātu ar skatienu vien! Bet, atšķirībā no Kellana (kurš gan ļoti cenšas), viņam nav ne treilera, ne normālu attēlu, tapēc šodien par pirmo, kurai pie stūres stāv kādreiz cienījamais, bet mūsdienās salīdzinošā negodā kritušais grāvējfilmu maestro Renijs Hārlins (“Die Hard 2”, “Cliffhanger”). Iespējams, tieši pateicoties viņam arī šis nosacīti lielbudžeta (priekš B-klases kino) projekts no studijas Milleniums Films izskatās galvas tiesu augstāk, kā studijas ikdienas produkcija (Stīvens Sīgals, kā saka, sits this one out), un ASV pat iznāks kinoteātros! Vismaz balstoties uz treileri un fragmentiem (viens, divi) tā šķiet – skat, ka nesanāk Renija Hārlina atgriešanās!

“The Legend of Hercules” izredzētajos ASV kinoteātros jau no 10. Janvāra, pie mums – gan jau paši zinat, kur lūkot pēc Milleniums Films filmām ;)