“X-Men: Days of Future Past” pilnais treileris

March 24, 2014  |  Treileri

Mēs jau sen to bijām pelnījuši – klāt ir “X-Men: Days of Future Past” pilnais treileris, kurš nes sev līdzi daudz un dažādus pārsteigumus!

Un galvenais no tiem sagaida pat ne mūs, bet gan Disney/Marvel un Sony Pictures atbildīgos cilvēkus – kamēr pirmie pulē “Guardians of the Galaxy”, bet otrie tikai spriež par “Spider-Man” extended universe, Fox un pirmo divu (t.i. labāko!) daļu režisors Braiens Singers dāvās mums ne tikai pilntiesīgu “X-Men: First Class” turpinājumu (tikai dekādi vēlāk), bet arī tik sen gaidīto un vēl vairāk kāroto ieskatu X-Cilvēku drūmajā nākotnē, kura, atšķirībā no komiksiem, kino vēl nav redzēta! Un no redzētā aizrauj elpu jau tagad – plānots, ka nākotnes ainas aizņems vismaz 30% filmas laika, varbūt pat vairāk!

Visādi citādi bez pārsteigumiem – krietns vasaras supergrāvēja treileris, kurā ir viss, kas šādiem produktiem pienākas! Ļoti gaidam un nākamos treilerus, visticamāk, vairs neskatamies! “X-Men: Days of Future Past” būs klāt jau šī gada 23. Maijā, visticamāk, ka “Kinoblogeri piedāvā” seansā – sekojiet informācijai!

 
 • http://onkulis.com Miks Latvis

  Izskatās labi! Gaidu :)

 • Kristaps B.

  Grūti iedomāties kāpēc šis varētu neizdoties/būt slikts. Gaidam!

 • Pecisk

  Visu izšķirs cik tematiski salīmēsies ceļošana laikā ar sentineļu tēmu. Kopsumā viss ir savās vietās…taču vai aprēķina bailes neliks pazaudēt to cilvēcīgo, kas bija First Class un pirmajā X-Men…cerēsim. Izskatās jau iespaidīgi.

 • Uldis Burkevics

  Ja pirmais treileris manī neraisīja interesi un šķita… pārāk vienkāršs, tad šis ir gan vizuāli gan saturiski skaists. Ja viss būs kā mums sola šie kadri, tad sarežģīti domāt, cik gan vēl apjomīgāku un drosmīgāku var uztaisīt Apocalypse daļu.