Īpašais Valentīna dienas seanss filmai “Teorija par visu”!

February 10, 2015  |  Jaunumi, Kinoblogeri

Kinoblogeri, protams, ir neglābjami romantiķi, un bez attiecīgā kino Valentīna dienā nekur, tādēļ, ikgadējā “Predator” vietā, šogad piesliesimies mūsu ilgtermiņa draugiem LieliskaDāvana.lv un aicināsim šos svētkus pavadīt kopā, īpašā filmas “Teorija par visu” seansā – sestdien, 14. februārī, 17:00 (tā, lai atliek vēl laiks romantiskam pēcfilmas vakaram ar turpinājumu)! Biļetes jau pieejamas!

Izvēlētā filma ir tā vairāk kā vērta (2 Zelta globusi, 5 nominācijas “Oskariem” un veselas 10 – BAFTA!), bet pirms filmas pastāstīsim par to, kādas Stīvenam Hokingsam līdz šim bijušas attiecības ar Holivudu un kino vispār – un tur ir, ko pastāstīt! Protams, ka neiztiks arī bez tradicionālā kino-konkursa, kuram īpaši saldas balvas būs sarūpējuši “Skrīveru saldumi”:

Filma “Teorija par visu” stāsta par vienu dižākajiem prātiem mūsdienu pasaulē – britu zinātnieku Stīvenu Hokingu. Studējot Kembridžā, Stīvens iemīlas mākslas studentē Džeinā, un viņu mīlestība kļūst par lielāko spēku, kas palīdz viņiem pārvarēt dzīves liktos šķēršļus, kad Stīvenam 21 gada vecumā diagnosticē nedziedināmu slimību… (filmas treileris: http://youtu.be/-nr8HBfyim4)

Filmas pamatā Džeinas Hokingas memuāri “Travelling to Infinity: My Life with Steven”.

Ik gadu 14. februārī kinoteātros pulcējas neskaitāmi pāri, kuri ilgojas pēc romantikas un mierīga vakara kopā ar mīļoto cilvēku. “Lieliska dāvana” aicina uz filmas “Teorija par visu” īpašo seansu, ko papildinās konkursi, “laimīgie krēsli”, pārsteigumi un īpašas dāvanas ikvienam! Latvijas lielākie kinoblogeri pastāstīs par “Oscar” balvām nominēto un divu Zelta Globusa balvu ieguvušo filmu  “Teorija par visu” (The Theory of Everything) un tā galveno varoni, izcilo fiziķi un matemātiķi, zinātnieku –  Stīvenu Hokingsu (Stephen Hawking).

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/212010/