Kinoprojekts “Spektrs” piedāvā… “Birdman” (“Putncilvēks”)!

January 8, 2015  |  Izceltais, Jaunumi, Kinoblogeri

2015. gads sev līdzi nes arī “Spektrs piedāvā” seansus. Komiksfilmas, foršu popkornkino, stundu garas prezentācijas, kinokonkursus un pārējo gīkismu atstāsim tiem Kinoblogeriem, “Spektrs piedāvā” seansi būs bez tā visa (gandrīz), bet ar smalku, gudru un aizraujošu kino, kuru ļoti gribam Jums parādīt – īpašā gaisotnē!

Sekojot filmas seansam un fantastiskajām atsauksmēm pagājušajā kinofestivālā “Spektrs”, tā rīkotāji un k/t Kino Citadele piedāvā unikālu iespēju noskatīties filmu nedēļu pirms tās oficiālās Latvijas pirmizrādes – lai pirmajiem pārliecinātos par to, kādēļ tai sola visas galvenās šī gada kinobalvas!

Strauji novecojis, slavas zenītā esošs aktieris (Maikls Kītons), kurš reiz atveidoja pasaulslavenu supervaroni, cīnās ar ģimenes likstām, paša ego un citiem šķēršļiem, paralēli cenšoties izveidot Brodvejas izrādi, no kuras atkarīga viņa turpmākā karjera un, iespējams, arī dzīve… (filmas treileris: http://youtu.be/8jAfBd3g6bA)

Filma “Putncilvēks” stāsta par katram latvietim (un ne tikai latvietim) sirdij tuvu tēmu – to, ka visa mūsu dzīve ir viens liels teātris, bet teātris ir pavisam cita dzīve… un nedaudz arī par supervaroņiem, jo cits kino mūsdienās vairs netiek apmeklēts. Patiesie supervaroņi šajā filmā ir aktieri, tapēc esiet gatavi Maikla Kītona, Edvarda Nortona, Emmas Stounas un pat mūžīgā āksta Zaka Galiafanakisa karjeru spilgtākajām lomām!

Šajā spīdoši uzņemtajā un vēl spīdošāk notēlotajā traģikomēdijā no dzīvu, pulsējošu  stāstu autora Alehandro Gonzaleza Injaritu izdoma mijas ar realitāti, bet reāli cilvēki – ar izdomātiem tēliem, tāpēc pirmajā brīdī nebūt nav skaidrs, kurš ir kurš!. “Putncilvēks” – filma par mums visiem un supervaroni ikvienā no mums!

Pirms filmas jūs gaida īss, bet interesants stāsts par filmas tapšanu, kā arī citi pārsteigumi! Īpašais “Putncilvēka” pirms-pirmizrādes seanss piektdien, 9. janvārī, 19:50, k/t Kino Citadele.

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/209862/

Vairāk informācijas kinoteātra mājaslapā vai www.kinospektrs.lv

Kinoprojekts “Spektrs” atbalsta nestandarta, izaicinošu un prātā paliekošu kino, un šī būs filma, ko piedāvās noskatīties “Spektrs” veidotāji. Iepriekš kinoprojekta “Spektrs” ietvaros tika izrādīta Ksavjē Dolana “Toms Fermā” (“Tom at the Farm”), Denī Vilnēva “Ienaidnieks” (“Enemy”) un Jana Demānža “71: Pēdējais kareivis” (“71”).

Atsauksmes ir lieliskas: