Kinoprojekts “Spektrs” piedāvā… “Foxcatcher” (“Lapsu medības”)!

January 8, 2015  |  Jaunumi, Kinoblogeri

2015. gads sev līdzi nes arī “Spektrs piedāvā” seansus. Komiksfilmas, foršu popkornkino, stundu garas prezentācijas, kinokonkursus un pārējo gīkismu atstāsim tiem Kinoblogeriem, “Spektrs piedāvā” seansi būs bez tā visa (gandrīz), bet ar smalku, gudru un aizraujošu kino, kuru ļoti gribam Jums parādīt – īpašā gaisotnē!

Piecos īpašos seansos k/t Kino Citadele būs iespējams pirmajiem noskatīties režisora Beneta Millera (“Kapote”, “Naudas spēle”) uz patiesiem notikumiem balstīto psiholoģisko sporta drāmu “Lapsu medības” – stāstu par neparastām un traģiskām attiecībām starp kādu ekscentrisku miljonāru un diviem brāļiem, daudzkārtējiem pasaules čempioniem brīvajā cīņā.

Olimpiskais čempions, cīkstonis Marks Šulcs saņem miljonāra Džona Dupona uzaicinājumu pārvākties pie viņa uz attālu muižu “Foxcatcher”, lai kopā ar pārējiem cīkstoņiem gatavotos 1988. gada Olimpiskajām spēlēm Seulā. Marks pieņem šo uzaicinājumu ar prieku, jo saskata iespēju beidzot iznākt no sava brāļa Deiva ēnas – brāļa, kurš ir titulētāks un labāk iekārtojies dzīvē. Taču Dupona rokās Marks Šulcs ir tikai instruments, lai ar viņa palīdzību, izveidojot pasaules līmeņa cīkstoņu komandu, iekarotu cieņu augstākajās aprindās. Notikumi saasinās, kad palīgā Markam ierodas viņa brālis Deivs… (filmas treileris: http://youtu.be/8361stZ8n0w)

Galvenās lomas filmā atveido Čenings Tatums, Marks Ruffalo, Sjēna Millere un, zem biezas grima kārtas, populārais komiķis Stīvs Karels, kuram šī ir karjeru mainoša loma. Filma jau saņēmusi Kannu kinofestivāla balvu par labāko režiju, un kritiķi filmai prognozē arī panākumus “Zelta globusa” un “Oskara” balvu ceremonijās.

Pirms filmas būs iespējams uzzināt interesantas detaļas par filmas tapšanu un notikumiem, uz kuriem tā balstīta. Filmas īpašie pirms-pirmizrādes seansi tikai k/t Kino Citadele šī gada 12., 13., 14. un 15. janvārī.

Biļetes jau pieejamas: http://www.forumcinemas.lv/Event/301464/

Vairāk informācijas par seansiem kinoteātra mājaslapā vai www.kinospektrs.lv

Kinoprojekts “Spektrs” atbalsta nestandarta, izaicinošu un prātā paliekošu kino, un šī būs filma, ko piedāvās noskatīties “Spektrs” veidotāji. Iepriekš kinoprojekta “Spektrs” ietvaros tika izrādīta Ksavjē Dolana “Toms Fermā” (“Tom at the Farm”), Denī Vilnēva “Ienaidnieks” (“Enemy”) un Jana Demānža “71: Pēdējais kareivis” (“71”).