Dižraksti

Gada spilgtākie kino piedzīvojumi

27.12.2017 · · Komentāri: 0

Laiks pagremdēties atmiņās par šajā gadā piedzīvoto, atceroties, kuri ar kino un TV saistītie notikumi šogad ir bijuši spilgtākie un neaizmirstamākie. Esam pabijuši kinofestivālos, skatījušies brīnišķīgas klasiskās filmas uz lielā ekrāna, priecājušies par jauniem seriāliem, bijuši liecinieki tam, kā mainās visa kino industrija, un vēl, un vēl…

Ziņas

Kino kari: “Netflix” pret pasauli

16.05.2017 · · Komentāri: 0

Jau kādu laiciņu mēs visi esam izlutināti ar “Netflix” pieeju filmu un seriālu demonstrēšanai - viss pilnā apjomā jau no pirmās dienas ir pieejams visiem servisa abonentiem. “Netflix” ir pateicis, ka visu darīs pa savam. Bet spēlēties ar pārējiem tomēr arī gribas, tāpēc galu galā sanāk saķeršanās. Šoreiz - ar Kannu kinofestivālu.

Recenzijas

10 фильмов 2015 года: версия Артура Завгороднего

14.12.2015 · · Komentāri: 0

Фильмы выстроены в произвольном порядке. В списке не учитываются картины «Мой король», «Головоломка», «Иррациональный человек», «45 лет», «Волчья стая», «Прогулка», «Маленький принц» и «Кто там», хотя и они заслуживают пристального внимания.

Recenzijas

“Мой король” (“Mon roi”, 2015)

18.11.2015 · · Komentāri: 0

“Мой король” - это коллаж трещин, боли, пыла, краткого юмора, мечтательности и немного похоти. Чувства здесь мелькают и мчатся.

Recenzijas

“Молодость” (Youth, 2015)

11.11.2015 · · Komentāri: 0

“Молодость” - симпатичный, весьма сумбурный и вздорный коллаж весомых идей о бытие и притягательных, юморных образах, чье любопытство не теряет авантюризма, невзирая на возраст. Авторская артхаусная драма Паоло Соррентино является медитативным размышлением о старении, памяти, любви, потерях и смерти.

Recenzijas

“Сын Саула” (“Son of Saul”, 2015)

03.11.2015 · · Komentāri: 0

Венгерская драма Ласло Немеша о самом страшном времени в истории человечества. Шесть лет беспросветной тьмы, из которой Немеш совместно со сценаристом Кларой Ройер рассказывают о масштабно-главном, но через маленькую судьбу несчастного отца.

Dižraksti

SKATĪTĀJA GIDS: Oktobris – kinofestivālu laiks!

07.10.2015 · · Komentāri: 0

Rudens pelnīti skaitās kinofestivālu sezona - un ne tikai Latvijā, kur no tiem ne brīdi nav atelpas (no "Baltijas pērles" un "2ANNĀM" līdz RIGA_IFF un "Spektram"), jo visā Eiropā rudenī iet karsti. Kur jābrauc, kas jāredz - uz to atbildēs šis kinoskatītāja gids pa Eiropas zīmīgākajiem kinofestivāliem oktobrī:

Dižraksti

Kannu kinofestivāls 2014: filmu maratons

05.06.2014 · · Komentāri: 0

Saņēmuši preses caurlaides un oficiālo Kannu festivāla dāvanu - pleca somu ar festivāla logotipu, sākām pētīt galveno ēku. Pirmās asociācijas par The Grand Palais notiekošo - milzu skudru pūznis...

Dižraksti

Kannu kinofestivāls 2014: glamūrs un cirks

03.06.2014 · · Komentāri: 0

Reiz man kāds paziņa teica, ka koncertu un kino apmeklējumi ir tāda dīvaina lieta - sanāk paprāvs cilvēku bars vienā telpā un stundām tumsā skatās vienā virzienā. Par šo joku atcerējos vien pirms pāris dienām, kad tika atklāts Eiropas vērienīgākais kino festivāls Kannās.

Dižraksti

Kannu kinofestivāls kinoblogera acīm!

29.05.2014 · · Komentāri: 0

Festival de Cannes ir veiksmīgi noslēdzies - lai dzīvo Kannu kinofestivāls. Tā kā man lielisku filmu skatīšanās sirdij liek sisties straujāk, jutu, ka bija laiks izmēģināt kāda kinofestivāla apmeklējumu. Nespēju atrast nevienu cienīgāku variantu kā doties uz pašām Kannām!