Ziņas

Kinoblogeri aicina pabaidīties Helovīna filmu maratonā!

25.10.2016 · · Komentāri: 0

Pirmdien, 31. oktobrī, pašā Visu svēto dienas vakarā Kinoblogeri un k/t “Kino Citadele” aicina uz KINO - kārtīgi pabaidīties, pakutināt nervus, pārkāpt pāri savām bailēm un vienkārši lieliski pavadīt laiku ar trim izcilām, skatītāju un arī kritiķu jau iemīļotām un novērtētām filmām!

Ziņas

Kinoprojekts “Spektrs” un SOL piedāvā brīvdabas KINOsynth vakaru

13.06.2016 · · Komentāri: 0

Jūs vēlējāties brīvdabas kino no “Spektrs” - tad saņemiet brīvdabas kino no “Spektrs”! Piektdien, 17. jūnijā, kinoprojekts “Spektrs” un SOL, oriģināls un atspirdzinošs gaišais alus no karstās Meksikas, piedāvā brīvdabas KINOsynth vakaru K. K. fon Stricka villā ar filmām “Draivs” un “Tas seko tev”!

Dižraksti

Kinoblogeru 2015. gada filmas

28.12.2015 · · Komentāri: 0

2015. gads jau tuvojas beigām, kas nozīmē, ka mūsu virzienā no visām iespējamām malām plūst neskaitāmi “gada labāko lietu” saraksti. Arī Kinoblogeri sasparojās un vienojās kopīgā sarakstā, kurā izcēla savas šī gada top filmas.

Recenzijas

10 фильмов 2015 года: версия Артура Завгороднего

14.12.2015 · · Komentāri: 0

Фильмы выстроены в произвольном порядке. В списке не учитываются картины «Мой король», «Головоломка», «Иррациональный человек», «45 лет», «Волчья стая», «Прогулка», «Маленький принц» и «Кто там», хотя и они заслуживают пристального внимания.

Ziņas

“Spektrs” aicina patīkami pabaidīties Helovīna vakarā!

30.10.2015 · · Komentāri: 0

Visu svēto diena jeb Helovīns ieņem stabilu vietu kino vēsturē - tās laika notiek neskaitāmu filmu notikumi, un tās priekšvakarā klajā nāk attiecīgā žanra filmas! Arī kinoprojekts “Spektrs” nevēlas palikt malā un aicina patīkami pabaidīties (un arī izsmieties) veselos divos kino-pasākumos 31. oktobra vakarā, kur rādīsim neparastas, intriģējošas un vienkārši lieliskas filmas!

Recenzijas

“Kids, don’t have sex!”, jeb “Tas seko tev”

21.05.2015 · · Komentāri: 0

Tie, kuriem šausmu žanrs nav tas iecienītākais, arī droši var skatīties, jo filma nav pārlieku asiņaina vai kā citādi pretīga. Drīzāk, tiks iedarbināta kārtīga paranoja - vai TAS ir tas, vai tomēr nē?

Recenzijas

Recenzija, kas neseko Tev (“Tas seko Tev”)

20.05.2015 · · Komentāri: 0

Šo šausmeni gaidīju jau gandrīz nepilnu gadu kopš tās debijas pagājušā gada Kannu festivālā, tās pirmais attēls ar nobijušos meiteni, kas ir piesieta pie krēsla, atstāja uz mani pietiekami lielu iespaidu, lai sagaidītu šo filmu.

Ziņas

No kā baidās aktrise Madara Botmane un inteliģentā bailene “Tas seko tev”

12.05.2015 · · Komentāri: 0

Filma “Tas seko tev” (It Follows) ir viena no pēdējās desmitgades spilgtākajām, oriģinālākajām un arī biedējošākajām bailenēm - sadarbībā ar Nacionālā teātra aktrisi Madaru Botmani piedāvājam filmas lokalizēto treileri ar jūsu citātiem!

Recenzijas

Metaforiskā slimība, jeb Tu nezini, kas sekos pēc tam! (“It Follows”)

30.04.2015 · · Komentāri: 0

Režisora David Robert Mitchell filma "It Follows" ir spilgts piemērs tam, kā mūsdienās ir iespējams izveidot vienkāršu, bet ārkārtīgi zīmīgu žanra pārstāvi, kas paliek atmiņā atstāj labu pēcgaršu.

Recenzijas

“Tas Seko Tev”… vai iegansts nedaudz pamīcities

16.04.2015 · · Komentāri: 0

Filmas "Tas seko tev" režisoram Deividam Robertam Mičelam ir izdevies radīt lielisku mūsdienu šausmeni, aizgūstot vislabāko no šī žanra klasikām gan stila, gan noskaņas, gan galveno varoņu izvēles ziņā.

Ziņas

Spektrs III: skatītāju atsauksmes par “It Follows”

09.04.2015 · · Komentāri: 0

Kinofestivāla "Spektrs III" ietvaros skatītājiem bija iespēja pirmajiem novērtēt režisora Deivida Roberta Mitčela provokatīvo un izaicinošo baileni "It Follows". Te atsauksmes pēc filmas seansiem!

Dižraksti

Kinofestivāls “Spektrs III”, pavasara sesija

04.04.2015 · · Komentāri: 0

Kā jau nosaukums liecina, kinofestivāls “Spektrs III” piedāvās plašu spektru ar lieliskām filmām absolūti visām gaumēm - pavasara sesijā savas Latvijas pirmizrādes piedzīvos veselas deviņas (!) filmas!