Recenzijas

“Viņas gaisma” (“The Lighthouse”, “Bāka”, 2019)

11.12.2019 · · Komentāri: 0

Šis ir kino darbs, kuru noteikti vieglāk ir redzēt, nekā aprakstīt. Bet tomēr jāuzdod jautājums – ko tad īsti stāsta autori vēlējušies mums piedāvāt, veidojot šo sirreālo, melnbalto, uz 35mm filmas uzņemto kino mākslas darbu - fantāziju vai paranoju? Droši vien jāpiekrīt Egersa amata brālim, režisoram Ari Asteram, sakot, ka filma nepārstāv šausmu kino žanru, vairāk atgādinot eksistenciālu komēdiju. 

"Kino Kults" piedāvā

“Kino Kults”, “Uz Kino” un k/t “Kino Citadele” aicina uz “The Lighthouse”!

29.11.2019 · · Komentāri: 0

“Kino Kults”, “Uz Kino” un kinoteātris “Kino Citadele” piedāvā — Roberta Egersa jaunā filma "Bāka" (“The Lighthouse”) TIKAI piecos seansos TIKAI "Kino Citadele"!

Dižraksti

“Bonjour, Cannes!” (Kannu kinofestivāls 2019)

01.06.2019 · · Komentāri: 0

Ne katru dienu un pat gadu parastajām kinomānam paspīd iespēja doties uz pasaulslaveno kinofestivālu Kannās, turklāt būt klāt filmu skatēm pasaules pirmizrādēs. Nu labi, dažreiz pietiek vien ar aizrautīgu un regulāru filmu skatīšanos, lai kļūtu par pasaules lielākā kinofestivāla daļu – piemēram, piedalīties "European Film Challenge" (EFC) konkursā.

Ziņas

Pēc skatītāju pieprasījuma “Ragana” (“The Witch”) atgriežas uz lielā ekrāna!

13.05.2016 · · Komentāri: 0

Kinoprojekts “Spektrs” un UzKino piedāvā unikālu iespēju redzēt vienu no pēdējās desmitgades aprunātākajām šausmu filmām, režisora Roberta Egersa spilgto pilnmetrāžas debiju “Ragana” (“The Witch”)! Skatieties filmu ierobežotā seansu skaitā k/t “Kino Citadele”!

Recenzijas

“The Witch” (2015)

12.05.2016 · · Komentāri: 0

Tā sajūta, kad ir filma, kuru tu ļoti gaidi – uzmundrina. Es nerunāju par kārtējo sīkvelu vai rimeiku, bet par mūsdienās nepopulāru žanru – oriģinālkino, kurš kaut nedaudz, bet tomēr vieš cerību, ka viss nav tik slikti.