Viedoklis

“Harijs Poters un Jauktasiņu princis” jeb “Beigu sākums”

14.11.2016 · · Komentāri: 0

Harija Potera sāgas priekšpēdējā daļa un savā ziņā arī sērijas ekvivalents "Zvaigžņu karu" piektajai epizodei ar vienu no tās negaidītākajiem un pārsteidzošākajiem sižeta pavērsieniem. Filma arī kalpo kā "origin story" stāsta nelietim – Voldemortam -, jo tā dod pamatīgāku ieskatu viņa pagātnē.

Viedoklis

“Harijs Poters un Uguns biķeris” jeb “Kādēļ es iemīlējos Harija Potera franšīzē”

10.11.2016 · · Komentāri: 0

Es pats piederu pie tiem faniem, kuriem "Harijs Poters" katram savā īpašā veidā ir palīdzējis izaugt vai gluži vienkārši atvērt plašāk vaļā durvis uz fantāzijas pasauli. Man atmiņā visspilgtāk ir palicis tās sākums - dīvainā kārtā tas nav “Filozofu akmens”, bet gan “Uguns biķeris”.

Viedoklis

Atpakaļ pie Harija Potera un Noslēpumu kambara

04.11.2016 · · Komentāri: 0

Jebkura fantastikas kino fana dzīvē pienāk tas brīdis, kad visi darbi tiek uz brīdi apturēti, jo jātaisa Harija Potera maratons. Tāpat kā pārējās filmas franšīzē, “Harijs Poters un Noslēpumu kambaris” izceļ to, kāpēc šīs filmas cilvēkiem ir tik svarīgas un mīļas. Tās slavē izdomas brīvību un pārnes to pavisam citā dimensijā.

Ziņas

“Harija Potera” Rona negaidītā loma “Mēness afērā”

18.03.2016 · · Komentāri: 0

Kopš seniem laikiem rudmatis Rūperts Grints visiem saistīts ar Ronu – Harija Potera labsirdīgo draugu un skolasbiedru. Skatītāju acu priekšā izaugušajam puisim pašlaik ir divdesmit astoņi gadi, un viņš negrasās visu mūžu būt slavenā seriāla ķīlnieks.

Recenzijas

Человек покорил Луну или нет?

17.03.2016 · · Komentāri: 0

Если вопрос в том, что смотреть, а что не стоит, то озорную “Лунную аферу” можно и нужно смотреть. Фильм работает на публику и на синефилов. “Лунная афера” – фильм-событие, хотя и маленькое.

Ziņas

Komēdija “Mēness afēra” – mēnessērdzīgo piedzīvojumi S. Kubrika neinscenētas filmas aizkadrā

14.03.2016 · · Komentāri: 0

Sazvērestības teorijas piekritējiem vēl joprojām patīk burkšķēt par to, ka “Apollo 11” astronauti nekad nav spēruši kāju uz Mēness - viņuprāt, ASV valdība inscenējusi šo grandiozo notikumu. Tie, kuri parakņājās dziļāk, apgalvo, ka piemānīt visu pasauli amerikāņiem palīdzējis leģendārais kinematogrāfists Stenlijs Kubriks.