Ziņneši

Kino Kultā ir nevis viens, divi, bet veseli trīs ziņneši dažādām vajadzībām:

  • Kino Kulta Patronu kluba iknedēļas ziņnesis: interesantākie jaunumi no kino pasaules, rekomendācijas, ko noskatīties, noklausīties vai izlasīt.
  • Kino Kulta seansu ziņnesis: pirmizrādes, klasiskie seansi un arī īpašie kino cikli.
  • Kino Kulta viktorīnu ziņnesis: lai nejauši nepalaistu garām iespēju pierādīt visiem, kurš ir lielākais “Friends”, Harija Potera vai “Marvel” fans!

Pieraksties zemāk.


📰 Patronu kluba iknedēļas ziņnesis

Patroni, kas atbalsta Kino Kulta projektu, saņem ne tikai ielūgumus uz īpašiem seansiem, pieeju iekšējam čatam ar Kino Kulta komandu, visādus perks, bet arī iknedēļas ziņnesi. Būsim atklāti, paši ļoti lepojamies ar ziņnesi, jo, cik zinām, tas tāds ir vienīgais Latvijā. Tur apkopojam interesantākos rakstus, ko esam izlasījuši pa nedēļu (intervijas, analīzes, retrospekcijas utt.), svaigākos treilerus, ieteikumus podkāstiem, grāmatām, “YouTube blogiem” (lai turpinātu kino izglītību) un arī rekomendāciju, ko noskatīties. Tas izskatās šādi.

Uz ziņnesi pierakstīties nevar. To saņem tikai mūsu Patroni. Bet var pierakstīties uz trial versiju – 4 ziņneši pilnīgi bez maksas. Ja patīk – kļūsti par Patronu (mazāk nekā 2 kafiju cena mēnesī). Ja nepatīk… We’re not crying, you’re crying!

🎞 Seansu ziņnesis

Ļoti piesardzīgi skatāmies uz to, kas notiek Cukerberglendā. Ja godīgi, daži no Kino Kulta komandas jau kādu laiku, teiksim, “Facebook” neizmanto. Bet seansus taču laist garām nevienam negribas, pareizi? Tāpēc drošībai labāk uzreiz pierakstīties uz seansu ziņnesi. To sūtām tikai tad, kad organizējam Kino Kulta seansus – pirmizrādes gaidītākajām filmām, klasiskos seansus, kā arī īpašos kino ciklus.

⭐️ Viktorīnu ziņnesis

Accio ziņnesis! Viktorīnas nerīkojam pārāk bieži, bet, kad rīkojam, tad tās ir tieši tik grūtas, lai pārbaudītu, vai esi patiess “Friends” / Harry Potter / MCU / DC (utt.) eksperts vai arī tikai “parastais fans”.