The Office: Kino Kulta viktorīna

📄 “I stopped caring a long time ago.” – Krīds perfekti iemieso mūsu visu pandēmijas garastāvokli, tāpēc laiks iepriecināt sevi, atgriežoties ofisā!

Kino Kults” un “Wolt Latvija” ielūdz uz darbīgu svētdienas vakaru seriālam “The Office” veltītā tiešsaistes viktorīnā 7. martā plkst. 16.00!

Pēdējā laikā daudzi no mums un jums savus kolēģus droši vien sastop tikai datora ekrānā – darbs no mājām var būt foršs, bet noteikti daudziem arī pietrūkst biroja darbu un nedarbu, vai ne? Tāpēc ofisīgas sajūtas mēģināsim kaut nedaudz uzburt, aicinot jūs piedalīties seriāla “The Office” viktorīnā!

Tehniskās prasības

Lai gan, lai piedalītos spēlē, pietiek ar vienu ierīci, mēs iesakām izmantot divas. Vienā ierīcē (dators, TV, iPad) jūs redzēsiet viktorīnas video straumi – jautājumi, atbildes, vadītājs. Otrā ierīcē (pietiks ar telefonu, bet varat izmantot arī datoru) jūs atbildēsiet uz jautājumiem. Lai spēlē noritētu bez problēmam, būs vajadzīgs stabils interneta pieslēgums.

Spēles kārtība

Spēle sastāvēs no 7 sadaļām, katrā ir 7 jautājumi. Spēlē būs viena pauze pēc 4. sadaļas. Uz katru jautājumu tiks dotas 30–40 sekundes atkarībā no jautājuma. Atbildot būs jāizvēlas no vairākiem atbilžu variantiem. Izņemot vienu sadaļu, kur būs pašam jāievada atbilde. Svarīgi: šajā sadaļā būs jāievada atbilde, kas sastāv tikai no viena vārda.

The Office

Jautājumi būs dažādos grūtības līmeņos. Brīdināsim uzreiz — tad, kad būs grūti, tad tiešām būs grūti. Šis nav BuzzFeed testiņš. Toties labās ziņas ir, ka mums ir sagatavotas feinas balvas pirmajām 3 vietām.

“Wolt” blitz konkurss

Spēles beigās pirms rezultātu paziņošanas būs īpašs blitz konkurss sadarbībā ar “Wolt”. Lai piedalītos tajā, jums ir jāieinstalē un jāpiereģistrējas “Wolt” lietotnē. Pareizās atbildes būs jāievada promo koda vietā:

 • Profile → Enter promo code
 • Profils → Ievadi atlaižu kodu

Atbilde arī sastāvēs tikai no viena vārda. Nav svarīgi, vai rakstāt ar lielajiem vai ar mazajiem burtiem. Galvenais — pirmajam atbildēt pareizi, lai varētu pasūtīt sev kādu gardumu.

The Office

Reģistrācijas process

 • Samaksājiet 5 EUR dalības maksu (summa tiks ievadīta automātiski).
 • Saņemiet apstiprinājuma e-pasta vēstules:
  • No “Stripe” – maksājuma apliecinājums
  • No mums, ka esam visu saņēmuši savā pusē un ka esat reģistrēti
 • Kā atbildi uz mūsu sūtīto e-pasta vēstuli atsūtiet savu lietotājvārdu, ko izmantosiet spēlē.
 • Pēc tam gaidiet e-pastu ar pieejas saitēm spēlei (tuvāk viktorīnai)
 • Piedalieties un uzvariet!

Reģistrācija slēgta


Ja ir kādi jautājumi, droši rakstiet komentāru sadaļā zemāk.