Kino Kulta Patronu Klubs

Tie, kas fano par kino kopā ar mums jau kopš 2012. gada, noteikti šo jau zina, bet jauniem sekotājiem izstāstīsim. Pēdējos 9 gados esam rīkojuši pirmizrādes un klasikas seansus Rīgas kinoteātros (sākumā zem “Kinoblogeri piedāvā”, tad zem nosaukuma “Kino Kults”). Zem zīmola “Spektrs” esam rīkojuši žanru filmu festivālu, bet vēlāk sākām izplatīt ārzemju un pašmāju filmas visā Latvijā (“Blakus”, “Projām”, “Izmisums” utt). Kopumā “Kino Kulta” vīzija ir būvēt platformu, kur mēs visi kopā varam atklāt un izbaudīt filmas un seriālus visdažādākajos veidos.

Kiānu pateica to vislabāk:

2020. gadā esam palaiduši podkāstu Kino Kults un uztaisījuši pilnu redizainu šai lapai (no nulles – bija ko padarīt, kamēr kinoteātri ir ciet!). 2021. gadā plānojam šo virzienu attīstīt aizvien tālāk, būvējot gan šo portālu (raksti, community), gan arī podkāstu. Kaut kas jau ir realizēts (“Kā top kino” podkāsti ir palaisti), kaut kas vēl top. Tikmēr laižam gaisā mūsu Patronu Klubu, kas palīdzēs mums šos virzienus attīstīt.

“Patreon” platforma ļauj autoriem saņemt ikmēneša maksājumus (ziedojumi a.k.a. “donati”) no atbalstītājiem (patroni). Autoriem savukārt ir papildus resursi, lai ražotu esošo saturu, kā arī lai piedāvātu ekskluzīvu saturu tikai patroniem! 

Teiksim godīgi, “Patreon” mums pašiem ir kaut kas jauns, tāpēc pagaidām mēs vēl mēģinām saprast, kā vislabāk iesaistīt patronus. Šobrīd mums ir:

  • iekšējais čats ar patroniem,
  • aktivitātes, kur testējam jaunos virzienus (neregulāra “Uzmini filmu pēc kadra” spēle),
  • abonements uz Kino Kulta viktorīnām,
  • un, protams, patronu iesaiste podkāsta veidošanā (patroni palīdz mums izvēlēties tematus podkāstiem).

Vairāk info par “Patreon” (un vairāk gifu) var atrast šeit:

That’s about it. Prieks, ka esi klāt, un tiekamies kino!