Kino Kulta Patronu Klubs

Kas ir Kino Kults?

Tie, kas fano par kino kopā ar mums jau kopš 2012. gada, noteikti šo jau zina, bet jauniem sekotājiem izstāstīsim. Pēdējos 9 gados esam rīkojuši pirmizrādes un klasikas seansus Rīgas kinoteātros (sākumā ar nosaukumu “Kinoblogeri piedāvā”, vēlāk – “Kino Kults”). Zem zīmola “Spektrs” esam rīkojuši žanru filmu festivālu, bet vēlāk sākām izplatīt ārzemju un pašmāju filmas visā Latvijā (“Blakus”, “Projām”, “Izmisums” u.c.). Kopumā “Kino Kulta” vīzija ir būvēt platformu, kur mēs visi kopā varam atklāt un izbaudīt filmas un seriālus visdažādākajos veidos.

Kianu to pateica vislabāk:

Kas ir Patreon?

2020. gadā palaidām podkāstu “Kino Kults” un uztaisījām pilnu redizainu šai lapai (no nulles – bija ko padarīt, kamēr kinoteātri ir ciet!). 2021. gadā plānojam šo virzienu attīstīt aizvien tālāk, būvējot gan šo portālu (raksti, community), gan arī podkāstu. Kaut kas jau ir īstenots (“Kā top kino” podkāsti ir palaisti), kaut kas vēl top. Tikmēr laižam gaisā mūsu Patronu Klubu, kas palīdzēs mums šos virzienus attīstīt.

“Patreon” platforma ļauj autoriem saņemt ikmēneša maksājumus (ziedojumi a.k.a. “donati”) no atbalstītājiem (patroni). Autoriem savukārt ir papildu resursi, lai ražotu jau ierasto saturu, kā arī lai piedāvātu ekskluzīvu saturu (perks!) tikai patroniem! 

Kino Kulta patroni iegūst dažādus “perkus”:

🙌 T. Hanks

Patiesi dziļu pateicību no Kino Kulta komandas. Tiešām! Šī nauda aiziet, lai nopirktu jaunu tehniku podkāsta ierakstīšanai (un uzlabotu tā kvalitāti), lai apmaksātu Toma darbu (montāža, vizuāļi utt.) un kopumā atbalsta projektu.

📟 Patronu čats

Iekšējais čats ar patroniem “Telegram” kanālā (sorry, Mark).

🗞 Iknedēļas ziņnesis (newsletter)

Iknedēļas ziņnesis, kurā apkopojam svarīgāko, kas noticis nedēļas laikā (raksti, treileri, podkāsti utt.). Šeit var aplūkot, kā tas izskatās.

🎟 Abonements viktorīnām

Patroni piedalās “supermegasarežģītās” Kino Kulta viktorīnās™ (online un offline) bez papildu maksas. Multipass!

🎞 Īpašie iekšējie seansi

Atsevišķā Patronu atbalsta līmenī (“Ocean’s 11” līmenis) patronus aicināsim uz iekšējiem seansiem. Ļoti gaidām, kad tas varētu notikt.

🧩 Iesaiste satura veidošanā

Un, protams, patronu iesaiste podkāsta veidošanā (patroni palīdz mums izvēlēties tematus podkāstiem) un citās Kino Kulta aktivitātēs.

Vairāk info par atbalsta līmeņiem (Tiers) un vēl vairāk gifu (lejā) var atrast šeit:

That’s about it. Prieks, ka esi klāt, un tiekamies kino!