Podkāsti

Podkāsts “Kino Kults” #10 – kā mēs Kannās nopirkām “Sharknado” un citi festivālu piedzīvojumi

Tradicionāli maijā ap šo laiku mēs jau būtu sākuši spicēt ausis par to, kādi tad jaunumi un skandāli risinās kārtējā Kannu kinofestivālā, taču šoreiz šis prieks, protams, izpaliek. Mums tas toties ir gana labs iegansts, lai pagremdētos amizantākajās un lieliskākajās mūsu pašu festivālu apmeklēšanas pieredzēs, ar kurām dalāmies svaigākajā podkāsta raidījumā!

16.05.2020

Podkāsta “Kino Kults” desmitais raidījums ir klāt!

Tradicionāli maijā ap šo laiku mēs jau būtu sākuši spicēt ausis par to, kādi tad jaunumi un skandāli risinās kārtējā Kannu kinofestivālā, taču šoreiz šis prieks, protams, izpaliek. Taču mums tas toties ir gana labs iegansts, lai pagremdētos amizantākajās un lieliskākajās mūsu pašu festivālu apmeklēšanas pieredzēs, ar kurām dalāmies svaigākajā podkāsta raidījumā – feat. “Iron Sky” režisors, pazaudēta pase, Kventins Tarantīno, garumgaras rindas un… “Sharknado” Kannās. Savukārt “Vočlistes Terminatoru” turpinām ar slepkavībām – šoreiz gan ar pavisam jestru piesitienu, jo šonedēļ skatījāmies melno komēdiju “Clue”!

Šajā raidījumā:

  • Karību jūras pirāti, Hamiltons un citi jaunumi (00:00:56);
  • Kā mums ir gājis lielajos kinofestivālos (00:20:10);
  • Ko “Kino Kulta” komanda skatās mājās (“A Series of Unfortunate Events”, “Sonic the Hedgehog”, “Shaun the Sheep” – 01:17:08);
  • Vočlistes Terminators – “Clue” (01:29:37);
  • Straumēšanas servisu jaunums – “The Great” (01:52:24).

Podkāsts klausāms:

Montāža – Toms Cielēns.