Podkāsti

Podkāsts “Kino Kults” #7 – kinoteātri pret straumēšanu un Fībija Vollere-Bridža

Podkāsts "Kino Kults" šonedēļ ir atpakaļ ar pavisam svaigu raidījumu, un, tā kā sakāmā pa divām nedēļām bija uzkrājies ekstra daudz, tad arī podkāsts šoreiz sanācis kārtīgi garš! Bet ne velti, jo kā centrālo tēmu, ko šoreiz apspriest, izvēlējāmies pamatīgo, strīdīgo, daudzpusīgo un patiesībā jau neizsmeļamo jautājumu – straumēšana pret kinoteātriem.

24.04.2020

Podkāsta “Kino Kults” septītais raidījums ir klāt!

Podkāsts “Kino Kults” šonedēļ ir atpakaļ ar pavisam svaigu raidījumu, un, tā kā sakāmā pa divām nedēļām bija uzkrājies ekstra daudz, tad arī podkāsts šoreiz sanācis kārtīgi garš! Bet ne velti, jo kā centrālo tēmu, ko šoreiz apspriest, izvēlējāmies pamatīgo, strīdīgo, daudzpusīgo un patiesībā jau neizsmeļamo jautājumu – straumēšana pret kino. Neiztikām arī bez pēdējā laika jaunumiem (sveicieni “Zvaigžņu kariem”!), kā arī, runājot par to, ko skatāmies mājās, “name-dropojām” Fībiju Volleri-Bridžu tik daudz reižu, ka tās visas i nesaskaitīt!

Šajā raidījumā:

  • Kategorijas “pārcelts” un “nepārcelts” un citi jaunumi (00:01:33);
  • Cik daudz filmu “Kino Kulta” komanda noskatās nedēļā? (00:27:12);
  • Kinoteātri pret straumēšanu (00:34:46);
  • Ieskats Sergeja Timoņina prātā jeb ko “Kino Kulta” komanda skatās mājās (“The Boys”, “Killing Eve”, “Exodus” – 01:37:46);
  • “Extraction” un citi jaunumi straumēšanas platformās (02:09:43).

Podkāsts klausāms:

Montāža – Toms Cielēns.