Podkāsti

Podkāsts “Kino Kults” #90 – Kino Kultu pielaida pie slavenībām – saruna ar Koniju Nīlsenu

Lai nav tā, ka jāklausās mūsu pļāpās vien, šoreiz piedāvājam jums ko pavisam īpašu – sarunu ar lielisko dāņu aktrisi Koniju Nīlsenu, kurai ir iznācis jauns seriāls "Sapņotāja – kļūt par Karenu Bliksenu".

22.09.2022

Podkāsta “Kino Kults” 90. raidījums ir klāt!

Tik tiešām, podkāsta nosaukums nemelo! Kino Kultam tika dota lieliska iespēja aprunāties ar brīnišķīgo aktrisi Koniju Nīlsenu, kuru labi zināt no tādiem darbiem kā “Gladiator”, “One Hour Photo” un “Wonder Woman”. “Viaplay” straumēšanas platformā (kuriem sakām lielu paldies par iespēju intervēt Koniju) ir iznācis Nīlsenas jaunais seriāls “Sapņotāja – kļūt par Karenu Bliksenu” (pirmās sērijas jau pieejamas), kam par godu tad arī aprunājāmies ar aktrisi un centāmies neizblamēties. Un, protams, Kino Kultam jāuztur sava reputācija, tāpēc pajautājām arī par “Justice League”. Bet visādi citādi podkāstā jūs gaida arī mūsu ierastās sarunas par un ap kino.

Šajā raidījumā:

  • Esam piesardzīgi ieintriģēti par “Constantine” sīkvelu un citi jaunumi (00:04:43);
  • Ko esam noskatījušies (“Cheer”, “Flight of the Conchords”, “Ticket to Paradise”, “Cutthroat Island”, “End of the Road”, “Hercules” – 00:46:33);
  • Saruna ar Koniju Nīlsenu (01:14:13).

Podkāsts klausāms:

Montāža – Toms Cielēns.