Friends: Kino Kulta viktorīna (on time!)

☕️  “I’ll be there for you” – bet virtuāli!

Kino Kults”, “Wolt Latvija” un “Benji Knewman” ielūdz uz draudzīgu svētdienas vakaru seriālam “Friends” veltītā viktorīnā 7. februārī!

Viena no lietām, kas pandēmijas laikā pietrūkst visvairāk, ir vienkārši regulāras tikšanās ar draugiem – nevajag pat nekādas īpašās izklaides, tikai tik, cik pasēdēt iemīļotā kompānijā un patērzēt par dzīvi, filmām, seriāliem vai pat ne par ko. Labi vismaz, ka mums ir virtuāli draugi un “Draugi”! Tāpēc nosvinēsim “Friends” ar tiešsaistes viktorīnu!

Tehniskās prasības

Lai gan, lai piedalītos spēlē, pietiek ar vienu ierīci, mēs iesakām izmantot divas. Vienā ierīcē (dators, TV, iPad) jūs redzēsiet viktorīnas video straumi – jautājumi, atbildes, vadītājs. Otrā ierīcē (pietiks ar telefonu, bet varat izmantot arī datoru) jūs atbildēsiet uz jautājumiem.

Lai spēlē noritētu bez problēmam, būs vajadzīgs stabils interneta pieslēgums. Vai vismaz vajadzēs iepauzēt “Friends” straumēšanu uz viktorīnas laiku. No worries, tikai uz pāris stundām – tad var atgriezties atpakaļ.

Spēles kārtība

Spēle sastāvēs no 7 sadaļām, katrā ir 7 jautājumi. Spēlē būs viena pauze pēc 4. sadaļas. Uz katru jautājumu tiks dotas 30–40 sekundes atkarībā no jautājuma. Atbildot būs jāizvēlas no vairākiem atbilžu variantiem. Izņemot dažus jautājumus, kur būs pašam jāievada atbilde. Svarīgi: šajos izņēmuma gadījumos būs jāievada atbilde, kas sastāv tikai no viena vārda.

Jautājumi būs dažādos grūtības līmeņos. Brīdināsim uzreiz — tad, kad būs grūti, tad tiešām būs grūti. Šis nav BuzzFeed testiņš. Toties labās ziņas ir, ka mums ir sagatavotas feinas balvas pirmajām 3 vietām.

“Wolt” blitz konkurss

Spēles beigās pirms rezultātu paziņošanas būs īpašs blitz konkurss sadarbībā ar “Wolt”. Lai piedalītos tajā, jums ir jāieinstalē un jāpiereģistrējas “Wolt” lietotnē. Pareizās atbildes būs jāievada promo koda vietā:

 • Profile → Enter promo code
 • Profils → Ievadi atlaižu kodu

Atbilde arī sastāvēs tikai no viena vārda. Nav svarīgi, vai rakstāt ar lielajiem vai ar mazajiem burtiem. Galvenais — pirmajam atbildēt pareizi, lai varētu pasūtīt Joey Special.

Reģistrācijas process

 • Samaksājiet 5 EUR dalības maksu (summa tiks ievadīta automātiski).
 • Saņemiet apstiprinājuma e-pasta vēstules:
  • Uzreiz no “Stripe”, ka pārskaitījums ir veikts
  • Vēlāk tajā pašā dienā vai nākamajā no mums, ka esam visu saņēmuši savā pusē un ka esat reģistrēti
 • Kā atbildi uz mūsu sūtīto e-pasta vēstuli atsūtiet savu lietotājvārdu, ko izmantosiet spēlē.
 • Pēc tam gaidiet e-pastu ar pieejas saitēm spēlei (tuvāk viktorīnai)
 • Piedalieties un uzvariet!

Ja ir kaut kādi jautājumi, droši rakstiet komentāru sadaļā zemāk.