Kino Kulta seansi

Brīvdabas kino Autentikā: “The Edge of Seventeen”

Kino Kults, kultūras telpa Autentika un ASV vēstniecība Latvijā ielūdz uz brīvdabas kino vakaru programmu – baudīsim lielisku un jau iemīļotu kino svaigā gaisā un brīnišķīgā kompānijā, turklāt BEZ MAKSAS! 30. jūlija vakarā atgriezīsimies trakajos septiņpadsmit ar vienu no labākajām pēdējo gadu "coming-of-age" filmām "Gandrīz septiņpadsmit" ("The Edge of Seventeen")!

29.07.2020

“Kino Kults”, kultūras telpa “Autentika” un ASV vēstniecība Latvijā ielūdz uz brīvdabas kino vakaru programmu – baudīsim lielisku un jau iemīļotu kino svaigā gaisā un brīnišķīgā kompānijā, turklāt BEZ MAKSAS!

2. augusta vakarā atgriezīsimies trakajos septiņpadsmit ar vienu no labākajām pēdējo gadu “coming-of-age” filmām “Gandrīz septiņpadsmit” (“The Edge of Seventeen”)!

Vidusskolniece Nadīna jau no bērnības ir sabiedrības atgrūsta, bet mājās māte to ignorē, tā vietā veltot visu savu uzmanību brālim. Viņas vienīgā uzticības persona bija tēvs, bet kādu dienu viņš pārcieš insultu un mirst, atstājot Nadīnu pavisam vienu. Situācija vēl vairāk saasinās, kad viņas vienīgā draudzene Krista sāk tikties ar Nadīnas brāli… Smieklīga, patiesa un visās nozīmēs dzīva “coming-of-age” filma labākajās “Džuno” tradīcijās, visiem Heilijas Stainfeldas un Vudija Harelsona faniem!

Ieeja no plkst. 20.00, filmas sākums – ap 22.15 (kad būs gana tumšs). Filma angļu valodā ar subtitriem ANGĻU valodā.

Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/2153511028128977/