Kino Kulta seansi

Kinoblogeri un Aldaris piedāvā “Robots vārdā Čapijs”

Šī gada 6. Martā, k/t Kino Citadele notiks “Kinoblogeri piedāvā” un Aldaris organizētais īpašais seanss gada intriģējošākajai un neprātīgākajai robotfilmai, “Robots vārdā Čapijs” (“Chappie”)!

25.02.2015

Pēc “District 9” pamatotā sūruma un “Elysium” neplānotā smaguma talantīgajam jaunajam režisoram Nīlam Blomkempam izbira visas atlikušas skrūvītes, tapēc ļoti pareizi lokalizētā filma ROBOTS VĀRDĀ ČAPIJS vienkārši ir viens traks, ļaunas satīras caurstrāvots, neganti neprātīgs un jaudīgs robotu “rubaks” ar dziesmām, dejām, apšaudēm un sprādzieniem (skat. aprakstu), kādu pasaule vēl nav pieredzējusi:

Jebkurš bērns ienāk pasaulē pilns ar potenciālu, un tāds ir arī Čapijs – apdāvināts, īpašs, īsts brīnums. Kā jebkuru citu bērnu arī Čapiju ietekmē viņam apkārt esošā vide – gan labā, gan sliktā. Taču ir kas tāds, kas atšķir Čapiju no citiem – viņš ir robots. Viņš ir pirmais robots, kurš spēj domāt un just kā cilvēks. Viņa dzīve un stāsts uz visiem laikiem izmainīs to, kā cilvēki uztver robotus un ko par tiem domā… 

Nolēmis pierādīt, ka nav vienas filmas brīnums, Blomkemps savā jaunākajā projektā pulcēja burtiski sapņu komandu – Čapija lomā “redzēsim” režisora talismanu Šarlto Kopleju (“District 9”, “Elysium”, “The A-Team”), kuram kompāniju sastādīs Devs Patels (“Slumdog Millionaire”), blices “Die Antwoord” dalībnieki Yo-Landi Visser un Ninja, kā arī smagsvari Sigurnija Vīvere (“Alien”) un pats Kinoblogeru draugs Hjū Džekmens (“The Wolverine”), kuri pacels šo “Short Circuit”, “Wall-E” un “Robocop” miksli pilnīgā stratosfērā!

Par konkursa patronu šoreiz pieteicās Sony (jo šī ir Sony filma, kā-nekā). Nekur neizpaliks arī bez “karstā krēsla” konkursa no LieliskaDāvana.lv, kā arī Coffee Inn gardumiem – un tas, kā vienmēr, nebūt nav viss!

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/213719/

Un atsauksmes, atsauksmes: