Kino Kulta seansi

“Kino Kults”, “Acme Film Latvija”, LMT un “Cēsu alus” aicina uz “Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)”!

“Kino Kults”, “Acme Film Latvija”, “Latvijas Mobilais Telefons” un “Cēsu alus” ielūdz atgriezties “DC Comics” pasaulē, kur nu šefību uzņemsies dāmas, — filmas "Plēsīgie putni (un kādas Arles Kīnas brīnumpasakainā emancipācija)" ("Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)") pirmizrādē k/t “Kino Citadele”!

18.01.2020

“Kino Kults”, “Acme Film Latvija”, “Latvijas Mobilais Telefons” un “Cēsu alus” ielūdz atgriezties “DC Comics” pasaulē, kur nu šefību uzņemsies dāmas, — filmas “Plēsīgie putni (un kādas Arles Kīnas brīnumpasakainā emancipācija)” (“Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)”) pirmizrādē k/t “Kino Citadele”!

Biļetes jau pieejamas: https://kinokults.lv/birds-of-prey

Kam gan vajag Džokeru pie sāniem, ja viņš sagādā tikai vilšanos un ciešanas? Te runa, protams, ir par iepriekš Deivida Aiera režisētajā filmā “Suicide Squad” iepazīto Džokera versiju Džareda Leto izpildījumā. Bet dzīvē, kā labi zinām, viss plūst, viss mainās, un Margo Robijas neaizmirstamā veidā iemiesotā Arle Kīna ar savu “pudding” ir izšķīrusies un nu metīsies dzīvē ar pilnu jaudu kopā ar jaunām komandas biedrenēm un jaunu mājdzīvnieku hiēnas veidolā filmā “Birds of Prey”!

“Plēsīgie putni (un kādas Arles Kīnas brīnumpasakainā emancipācija)” ir stāsts, ko vislabāk var izstāstīt pati Arle. Kad Gotemas zemiskākā narcistiskā ļaundara Romana Sionisa un viņa padevīgā rokaspuiša Zasa nežēlastībā krīt meitene vārdā Kasa, visa pilsēta tiek apgriezta otrādi, lai viņu atrastu. Arles, Mednieces, Melnā Kanārijputniņa un Renē Montojas ceļi krustojas, un nesaderīgajai četrotnei neatliek nekas cits kā apvienoties, lai uzveiktu Romanu.

Jūenam Makgregoram galvenā ļaundara Melnās Maskas lomā te būs ko noņemties, par to šaubu nav. Zīmīgi, protams, arī tas, ka filmā, kuras centrā ir DC komiksu dāmas, režisora krēslā arī sēdusies dāma — uz to uzstāja filmas zvaigzne un arī producente Robija, un izvēle beigu beigās krita par labu Ketijai Jenai. Bet scenāriju sarakstījusi Kristīna Hodsona, kuras kontā vissirsnīgākā “Transformeru” franšīzes filma “Bumblebee”. Visam pa virsu uzmetam vēl kādu dzīvu hiēnu, atmiņā paliekošu skaņu celiņu un “līdz 16 gadiem neiesakām” reitingu — būs neprātīgi, spoži un ļoti aizraujoši, par to nu gan esam droši!

Laiks atkal paviesoties Gotemā — tiekamies filmas “Birds of Prey” pirmizrādē 5. februārī plkst. 18.30 k/t “Kino Citadele” ISENSE auditorijā!

Biļetes jau pieejamas: https://kinokults.lv/birds-of-prey
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/779512972566243/