Kino Kulta seansi

“Kino Kults”, LMT un “Cēsu alus” aicina uz “Guns Akimbo”!

“Kino Kults”, “Latvijas Mobilais Telefons” un “Cēsu alus” aicina uz neprātīgu mediju laikmeta grāvējfilmu "Ar ieročiem rokās" ("Guns Akimbo") ar skatītāju iemīļoto aktieri Danielu Redklifu kārtējā trakā lomā — jau 26. februārī k/t “Kino Citadele”!

18.02.2020

“Kino Kults”, “Latvijas Mobilais Telefons” un “Cēsu alus” aicina uz neprātīgu mediju laikmeta grāvējfilmu “Ar ieročiem rokās” (“Guns Akimbo”) ar skatītāju iemīļoto aktieri Danielu Redklifu kārtējā trakā lomā — jau 26. februārī k/t “Kino Citadele”!

Biļetes jau pieejamas: https://kinokults.lv/guns-akimbo

Sacensība starp Holivudas bijušajām bērnu un jauniešu zvaigznēm, bet šobrīd nopietniem autorkino aktieriem Robertu Patinsonu un Danielu Redklifu turpinās — kamēr vienam kontā ir “Swiss Army Man” un “Equus”, otram “Good Time” un “The Lighthouse”, un tas viss centienos atiet no pašu radītā tēla. Bet Elaidža Vuds tikmēr apstiprinoši pamāj ar galvu — viņš ir gājis šim cauri… Šoreiz bumba ir Redklifa pusē, un viņš atveido galveno lomu stāstā, kurš pēc pāris gadiem varētu norisināties mūsu TV vai drīzāk viedtelefonu, klēpjdatoru un planšetu ekrānos.

Mailzs — pieaudzis vīrietis, kuram bērnībā bija daudz sapņu. Taču šie sapņi neīstenojās, tāpēc viņš vada savas dienas, izniekojot laiku pie datora un kaitinot tīmekļa troļļus ar dzēlīgiem komentāriem. Kādu dienu Mailzs uzzina par tīmekļa sensāciju “Skizm”, kas iesaista cilvēkus spēlē uz dzīvību un nāvi. Mailzs sāk kaitināt spēles skatītājus un nejauši piesaista “Skizm” administratoru uzmanību. Tā rezultātā tie ielaužas Mailza mājā, nolaupa viņu un piestiprina pie viņa rokām divas pistoles, sagatavojot viņu spēlei. “Skizm” dod Mailzam uzdevumu — nogalināt Niksu, citādi viņš un viņa tuvinieki mirs. Taču Niksa, viena no nežēlīgākajām “Skizm” spēlētājām, negrasās tā vienkārši padoties. Un sākas asiņaina, spraiga un stilīga spēle par izdzīvošanu. Jautājums — kurš izdzīvos?

Te nu nebūs nekāda niekošanās ar “Expelliarmus” — šoreiz Redklifs uzreiz bliezīs ar “Avada Kedavra”. Viņam pretī stāsies uzlecošā zvaigzne Samāra Vīvinga (“Ready or Not”), kā arī asistēs Raiss Dārbijs jeb mūsu visu iemīļotākais vilkatis no “What We Do in the Shadows”. Bet filmas režisors Džeisons Lī Haudens turpina pārkvalifikāciju no vizuālo efektu speciālista uz režisoru — “Guns Akimbo” būs viņa otrā pilnmetrāžas filma pēc 2015. gadā iznākušās “Deathgasm”. Un varam būt droši, ka pieredze darbā ar vizuālajiem efektiem “Guns Akimbo” noteikti nāks tikai un vienīgi par labu.

Aunam kājās savas mīkstās tīģerčības un tiekamies filmas “Guns Akimbo” pirmizrādē 26. februārī plkst. 19.00 k/t “Kino Citadele” 11. auditorijā!

Biļetes jau pieejamas: https://kinokults.lv/guns-akimbo
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/210511673409356/