Kino Kulta seansi

“Kino Kults”, “Labs Kino”, LMT un “Cēsu alus” aicina uz “Jojo Rabbit”!

“Kino Kults”, “Labs Kino”, “Latvijas Mobilais Telefons” un “Cēsu alus” aicina 2020. gadu sākt asprātīgi un neaizmirstami kopā ar režisora un aktiera Taikas Vaititi jaunās filmas "Trusis Džodžo" (“Jojo Rabbit”) pirmizrādi k/t “Kino Citadele”!

29.12.2019

“Kino Kults”, “Labs Kino”, “Latvijas Mobilais Telefons” un “Cēsu alus” aicina 2020. gadu sākt asprātīgi un neaizmirstami kopā ar režisora un aktiera Taikas Vaititi jaunās filmas “Trusis Džodžo” (“Jojo Rabbit”) pirmizrādi k/t “Kino Citadele”!

Biļetes jau pieejamas: https://kinokults.lv/jojo

Pēc tam, kad Taika Vaititi iekaroja visu kino pasauli ar skaļo, krāsaino un fantastiski smieklīgo “Thor: Ragnarok”, varēja likties, ka režisors tālāk tad arī turpinās iet pa blokbāsteru taciņu, jo visas iespējamās durvis bija vaļā. Bet nekā – pirms ķerties klāt megabudžetu filmām (“Tora” turpinājumam būs būt!), Vaititi tomēr nolēma izveidot satīras caurvīto “Jojo Rabbit”, kurā radniecīgas saites varam saskatīt ar tādiem viņa darbiem kā “What We Do in the Shadows”, “Boy” un “Hunt for the Wilderpeople”.

Neveiklais un vienaudžu atstumtais desmitgadīgais vācu puisēns Džodžo cenšas atrast savu vietu viņam tik neierastajā pasaulē. Lai kompensētu pazudušo tēvu un draugu neesamību, viņš rada sev iedomu draugu – Ādolfu Hitleru, kurš nemaz nav līdzīgs tā laika Trešā reiha vadonim. Taču reiz viņš nejauši atklāj, ka māte slēpj mājās ebreju meitenīti, un drīz vien Džodžo nāksies izdarīt izvēli par to, kas viņa dzīvē ir galvenais.

Kā jau tas ierasts viņa režisētajās filmās, arī “Jojo Rabbit” Taika Vaititi ir redzams arī kameras priekšā, šeit iejūtoties paša Ādolfa Hitlera lomā – šis bija īpašs studijas “Fox Searchlight” lūgums, kam Vaititi beigu beigās arī piekrita. Bet, lai darbs uz priekšu ritētu līksmāk un labāk, palīgā nāca daudzi citi labi zināmi vārdi, kā Skārleta Johansone, Sems Rokvels, Rebela Vilsone un Stīvens Merčants. Bet visiem melomāniem par prieku filmā skanēs tādu izpildītāju kā “The Beatles” un Deivids Bovijs dziesmas – vācu valodā!

Kā jauno gadu iesāksi, tā pavadīsi — tiekamies filmas “Jojo Rabbit” pirmizrādē 2. janvārī plkst. 18.30 k/t “Kino Citadele” ISENSE auditorijā!

Biļetes jau pieejamas: https://kinokults.lv/jojo
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/2463492473924607/