Kino Kulta seansi

“Kino Kults”, LMT un “Cēsu alus” aicina uz “Fight Club”!

“Kino Kults”, “Latvijas Mobilais Telefons” un “Cēsu alus” ielūdz pievienoties projektam “Mayhem” Deivida Finčera leģendārās filmas “Cīņas klubs” (“Fight Club”) vienīgajā seansā uz lielā ekrāna!

04.09.2019

“Kino Kults”, “Latvijas Mobilais Telefons” un “Cēsu alus” ielūdz pievienoties projektam “Mayhem” Deivida Finčera leģendārās filmas “Cīņas klubs” (“Fight Club”) vienīgajā seansā uz lielā ekrāna!

Biļetes jau pieejamas: https://kinokults.lv/fightclub 

This is your life, and it’s ending one minute at a time.

Jūs jau zināt noteikumus, it sevišķi pirmo un pašu galveno — par Cīņas klubu runāt nedrīkst. Bet kopš Čaka Palanjuka romāna “Fight Club” iznākšanas un vēlāk sekojušās grāmatas ekranizācijas šo noteikumu pārkāpuši tomēr ir daudzi, jo par šo stāstu nerunāt ir vienkārši neiespējami. Tieši pirms 20 gadiem režisors Deivids Finčers kopā ar savu biežo domubiedru Bredu Pitu (“Se7en”, “The Curious Case of Benjamin Button”), Edvardu Nortonu un Helēnu Bonemu-Kārteri Palanjuka romānu pārvērta nu jau leģendārā filmā, kas savu aktualitāti ar kritiku par patērētāju sabiedrību, kas paļaujas tikai uz reklāmām, ne nieka nav zaudējusi vēl šobaltdien… 

Filmas galvenais varonis (Edvards Nortons) ir neapmierināts ar savu “baltās apkaklītes” darbu amerikāņu sabiedrībā. Kopā ar ziepju vārītāju Taileru Dērdenu (Breds Pits) viņš izveido cīņas klubu tādiem pašiem ar dzīves monotonumu neapmierinātajiem un tiek iejaukts attiecībās ar izlaidīgu sievieti, Marlu Singeri (Helēna Bonema-Kārtere). Bet kas īsti ir Tailers Dērdens?

Pirms 20 gadiem, svaigi iznācis uz lielajiem ekrāniem, “Fight Club” palika pārprasts un līdz nesaprasts, bet laiks vienmēr visu saliek pa plauktiņiem, un nu jau labu laiku filma pelnīti ir nonākusi slavas saulītē, kuru atstāt tā negrasās. Citāti no filmas ir iegājuši ikdienas sarunvalodā, Deivids Finčers ir iecelts vismaz pusdieva kārtā, bet “Pixies” izpildītā dziesma “Where Is My Mind” nesaraujami saistās tikai un vienīgi ar filmas satriecošo finālu.

“Gentlemen, welcome to Fight Club!” — šie vārdi izskanēs tikai vienā seansā 13. septembrī k/t “Kino Citadele”. Tāpēc padarīsim vakaru par patiešām neaizmirstamu — droši ierodieties savos labākajos Tailera, Marlas vai Stāstītāja kostīmos!

Un atcerieties — ja šis ir jūsu pirmais vakars “Cīņas klubā”, jums ir jācīnās. Tiekamies piektdien, 13. septembrī, k/t “Kino Citadele” plkst. 18.30 ISENSE auditorijā!

Biļetes jau pieejamas: https://kinokults.lv/fightclub
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/2658974797480184/