Kino Kulta seansi

Kino Kults un Cēsu alus aicina uz “Alitu: Kaujas eņģeli”!

“Kino Kults”, “Labs Kino”, “Cēsu alus” un k/t “Kino Citadele” piedāvā īpašā pirmizrādes seansā doties uz cilvēku un kiborgu apdzīvotu postapokaliptisku pasauli kopā ar Džeimsu Kameronu, Robertu Rodrigesu un viņu veidoto “Alitu: Kaujas eņģeli” gandrīz 10 dienas agrāk par repertuāra seansiem!

21.01.2019

“Kino Kults”, “Labs Kino”, “Cēsu alus” un k/t “Kino Citadele” piedāvā īpašā pirmizrādes seansā doties uz cilvēku un kiborgu apdzīvotu postapokaliptisku pasauli kopā ar Džeimsu Kameronu, Robertu Rodrigesu un viņu veidoto “Alitu: Kaujas eņģeli” gandrīz 10 dienas agrāk par repertuāra seansiem!

Biļetes jau pieejamas: https://ej.uz/kk-alita 

“Alita: Kaujas eņģelis” ir balstīta uz vēl 90. gadu sākumā iznākušas “manga” komiksu sērijas, kas stāsta par Alitu — kiborgu, kas ir zaudējusi savas atmiņas un cenšas izzināt savu pagātni. Šis stāsts sirdī iekrita nevienam citam kā Džeimsam Kameronam (“Terminators”, “Avatars”), kurš apņēmās kādudien izveidot tā lielā ekrāna versiju. Taču dzīve, “Avatars” un tā turpinājumi prasīja savu, kā rezultātā Kamerons saprata, ka pašam tomēr ilgi loloto projektu īstenot neizdosies, tāpēc nācās to nodot citās, bet drošās rokās. Izvēle krita par labu meksikāņu izcelsmes cilvēkam-orķestrim Robertam Rodrigesam (“No krēslas līdz rītausmai”, “Grēku pilsēta”), kurš ar Kamerona gādību un milzu sarūpētā materiāla daudzumu ķērās kiborgu vērsim pie ragiem — un rezultāti tūlīt nonāks arī pie mums.

300 gadus pēc 26. gadsimta lielākās kaujas tiek atrastas Alitas — sievietes-kiborga detaļas, kuras pieder jau aizmirstām tehnoloģijām. Kad Alita tiek salabota, noskaidrojas, ka viņai ir ieprogrammētas kaujas kiborga iemaņas un mēģinājumi atjaunot viņas atmiņu var kļūt par apdraudējumu pašai Alitai…

Cīņa par Alitas lomu bija ne pa jokam, bet tajā beigu beigās uzvarēja pagaidām vēl salīdzinoši mazpazīstamā aktrise Roza Salazara (“Citādie. Otrā daļa: Dumpinieki”, “Labirinta skrējējs”). Tieši pašu Salazaru gan uz lielā ekrāna neredzēsim — Alita filmā ir veidota ar Kamerona popularizētās “motion capture” tehnoloģijas palīdzību. Bet gan cilvēku, gan kiborgu kompāniju filmā papildina Kristofs Valcs (“Bēdīgi slavenie mērgļi”), Dženifera Konelija (“Noass”, “Halks”), šobrīd visuresošais Maheršala Ali (“Mēnesgaisma”, seriāls “Īsts detektīvs”), Mišela Rodrigesa (“Ātrs un bez žēlastības”, “Avatars”), Eds Skreins (“Dedpūls”) un citi.

Pirms filmas skatītājus šoreiz gaidīs k/t “Kino Citadele” sarūpēts ekskluzīvs ieskats filmas pirmizrādē, kas notiks 31. janvārī Londonā “ODEON Luxe Leicester Square” kinoteātrī. Mūs priecēs arī intervijas ar filmas veidotājiem Džeimsu Kameronu, producentu Džonu Landavu un režisoru Robertu Rodrigesu!

Gaidām uz īpašo “Alitas: Kaujas eņģeļa” pirmizrādes seansu 5. februārī plkst. 18.30  k/t “Kino Citadele” SCAPE auditorijā! Filmas seanss būs 3D formātā.

Biļetes jau pieejamas: https://ej.uz/kk-alita 
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/292472888079642/