Kino Kulta seansi

Kino Kults un Cēsu alus aicina uz “Asmens” (“Blade”)

12.06.2018

“Kino Kults”, “Cēsu alus” un k/t “Kino Citadele” vienā īpašā seansā uz lielā ekrāna piedāvā vienu no visu laiku spilgtākajām komiksfilmām – leģendārais “Asmens” (“Blade”) svin 20 gadu jubileju!

Biļetes jau pieejamas: http://ej.uz/BLADE

Pirms “Atriebējiem”, “Dedpūla”, “Zirnekļcilvēka”, “X-cilvēkiem” un visiem citiem supervaroņiem, kurus mīlam un gaidām kinoteātros ik pēc pāris mēnešiem, bija kas cits… “Asmens”! Vēl pirms “Dedpūls” un “Logans” pierādīja, ka supervaroņi ar “16+” “birku” var būt konkurētspējīgi, Asmens veiksmīgi darbojās veselās divās (par trešo aizmirstam) filmās režisoru Stīvena Noringtona un Giljermo del Toro (!) vadībā. Spilgts, efektīgs, nikns un aizraujošs, “Asmens” pa šiem 20 gadiem vispār nav novecojis (vampīrs tomēr), un beidzot redzēt to uz LIELĀ ekrāna būs tīra bauda!

Asmens māti, kad viņa gaidīja bērnu, sakoda vampīrs. Tāpēc puisēns piedzima kā vampīrs, kurš nebaidās no saules gaismas. Pa pusei cilvēks, pa pusei vampīrs, kura dvēselē ir naids pret tiem, kas nogalinājuši viņa māti. Viņa atriebības galvenais mērķis ir Dīkons Frosts, kurš gatavojas iznīcināt cilvēku rasi. Lai to īstenotu, Dīkonam ir nepieciešamas “izredzētā” asinis. “Izredzētais” ir Asmens…

Pirms filmas uzzināsim agrāk, iespējams, nezināmus faktus par šo kulta filmu. “Asmens” joprojām izskatās tikpat labi kā pirms 20 gadiem, un tā ir viena no visu laiku labākajām komiksu ekranizācijām, kā arī vienkārši lieliska vampīrfilma. Ļoti gaidīsim jūs uz šiem supervaroņu/vampīrkino svētkiem piektdien, 15. jūnijā, pulksten 18.30 k/t “Kino Citadele”!

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/websales/show/291118/
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/1297060630400119/