Kino Kulta seansi

Kino Kults un Cēsu alus aicina uz “Gredzenu pavēlnieka” triloģiju!

“Kino Kults”, “Cēsu alus” un k/t “Kino Citadele” aicina atgriezties Viduszemē režisora Pītera Džeksona episkajā “Gredzenu pavēlnieka” triloģijā - tikai vienu reizi uz LIELĀ ekrāna un “extended” versijās!

16.11.2018

“Kino Kults”, “Cēsu alus” un k/t “Kino Citadele” aicina atgriezties Viduszemē režisora Pītera Džeksona episkajā “Gredzenu pavēlnieka” triloģijā – tikai vienu reizi uz LIELĀ ekrāna un “extended” versijās!

Biļetes jau pieejamas:

  • “The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring” – ej.uz/FotRKK
  • “The Lord of the Rings: The Two Towers” – ej.uz/TTTKK
  • “The Lord of the Rings: Return of the King” – ej.uz/RotKKK

Šķiet, tas bija tikai nesen, bet patiesībā ir pagājuši jau 17 gadi, kopš uz lielajiem ekrāniem nonāca pirmā “Gredzenu pavēlnieka” triloģijas filma “Gredzena brālība”. Tā un turpinājumi “Divi torņi” un “Karaļa atgriešanās” pilnībā mainīja kino pasauli un sajūsmināja pat kvēlākos Dž. R. R. Tolkīna darbu pielūdzējus, kuri līdz tam uzskatīja, ka pienācīgi ekranizēt autora svētos rakstus nebūs iespējams. Pīters Džeksons pierādīja pretējo, izveidojot neaizmirstamas filmas, nopelnot visu pasaules naudu un sagrābjoties vairāk apbalvojumu, nekā vispār ir iespējams noturēt rokās.

Nu pienācis laiks atgriezties Viduszemē un darīt to pienācīgi – k/t “Kino Citadele” SCAPE zālē ar tās ekrānu un skaņu! Turklāt pirmoreiz būs iespēja uz lielā ekrāna vērot “Gredzenu pavēlnieka” “extended” versijas! #ForFrodo

Sensenos laikos elfu kalēji kala Varas gredzenus, taču tumsas pavēlnieks Saurons izveidoja īpaši spēcīgu gredzenu, kas bija radīts, lai kontrolētu citus Varas gredzenus. Pagāja daudzi gadsimti, paaudze nomainīja paaudzi, līdz hobits vārdā Bilbo Baginss nejauši ieguva Saurona gredzenu savā īpašumā, taču arī Bilbo novecoja. Viņš saprata, ka pienācis laiks šķirties no gredzena, kas viņam bija kļuvis tik mīļš, un nodeva to sava jaunā radinieka Frodo rokās. Frodo būs spiests doties bīstamā ceļojumā pāri visai Viduszemei, pašā tumsas pavēlnieka zemes sirdī, lai bīstamo gredzenu uz mūžiem aprītu Likteņaizas liesmu krāces.

Tikšanās ar Frodo, Semu, Meriju, Pipinu, Aragornu, Legolasu, Gimliju, Boromiru, Gendalfu un pārējiem gaidāma:

  • “The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring” – 07.12.2018. plkst. 18.00
  • “The Lord of the Rings: The Two Towers” – 08.12.2018. plkst. 18.00
  • “The Lord of the Rings: Return of the King” – 09.12.2018. plkst. 17.00

Ļoti gaidām jūs uz īpašajiem “Gredzenu pavēlnieka” seansiem 7., 8. un 9. decembrī k/t “Kino Citadele” SCAPE auditorijā!

Biļetes jāiegādājas uz katru seansu atsevišķi. Vienas biļetes cena 15,- EUR, cenai var tikt piemērotas Kino Drauga (-5%), Kino Fana (-15%) un Kino Guru (-20%) atlaides. Biļetes cenu veido filmas tiesību izmaksas, filmas garums (trīs līdz četras stundas), SCAPE zāles piemaksa, tulkojuma nodrošināšana u.c. faktori.

Biļetes jau pieejamas:

  • “The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring” – ej.uz/FotRKK
  • “The Lord of the Rings: The Two Towers” – ej.uz/TTTKK
  • “The Lord of the Rings: Return of the King” – ej.uz/RotKKK

Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/107262393475850/