Kino Kulta seansi

Kino Kults un Cēsu alus aicina uz “Melnā pantera”

13.02.2018

“Kino Kults”, “Labs Kino” un “Cēsu alus” piedāvā gada pirmo komiksfilmu – leģendārā varoņa un pirmā Marvel melnādainā supervaroņa solo filmu “Melnā pantera” (“Black Panther”)!

Biļetes jau pieejamas: ej.uz/kkpanther

Ikona, fenoments, kults (Kino Kults!) un ārkārtīgi gaidīts notikums – tā pāris vārdos var aprakstīt gaidāmo supervaroņu filmu “Melnā pantera”, un tā pat vēl nav iznākusi! Mūsdienu neparastajos juku laikos šis pirmais melnādainais Marvel supervaronis (jā, vēl agrāk kā Falcon vai Luke Cage) nāk kā miera vēstnesis, kurš apvienos visu tautību, rasu un pārliecību (Marvel, DC, Image) supervaroņu kino fanus zem viena karoga. Vakandas jeb “Melnās panteras” karoga, kurš, ja ticam pirmajām atsauksmēm par filmu, plīvos vēl ilgi:

Vakanda nav tikai vienkārša teritorija, kura atrodas dziļi noslēpta Āfrikas mežonīgajos apvidos – tās unikālie derīgie izrakteņi ir vienmēr piesaistījuši alkatīgus cilvēkus, kuri bija gatavi iznīcināt visu savā ceļā. Un apspiestos vienmēr aizsargāja savannas gars – Melnā Pantera. Pēc daudziem gadiem Vakandā atkal ierodas ienaidnieks – šoreiz apbruņojies ar modernām tehnoloģijām. Tam pretī var stāties tikai kāds, kurš būs gatavs ļaut atdzimt Melnās Panteras leģendai…

Reprezentēt “Melno pantēru” uz lielā ekrāna Marvel Studios uzticēja vienam no jaudīgākajiem jaunajiem melnādainajiem režisoriem – Rajenam Kūgleram, kura kontā spēcīgā drāma “Fruitvale Station” un viena no labākajām Rokija filmu sērijām, “Creed”. Abās piedalījies aktieris Maikls B. Džordans, kurš ir redzams arī šajā filmā, kā arī “Kapteinis Amerika: Pilsoņu karš” jau iepazītie Čadviks Bousmens (Melnā pantera) un Mārtins Frīmens, Danai Gurira (Michonne no “The Walking Dead”), “Oskara” ieguvēja Lupita Nyong’o, Andžela Baseta, Daniels Kalūja (“Get Out”), Sterlings K. Brauns (“American Crime Story”) un ekrāna leģenda Forests Vitakers. Uff!

Labākie no labākajiem abās kameras pusēs – operators un galvenais mākslinieks atnāca no Kūglera iepriekšējiem projektiem, bet filmas skaņu celiņu producējis pats Kendriks Lamārs un tas jau daudz ko izsaka…

Tiekamies uz “Melnās panteras” Latvijas pirmizrādi jau ceturtdien 15. februārī 18:30 k/t “Kino Citadele”, būs prezentācija par šo varoni no “Kino Kults”, balvas no “Labs Kino” un dzērieni no “Cēsu alus”!

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/285841/
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/1451682121611302/