Kino Kulta seansi

Kino Kults un Cēsu alus aicina uz “Suspiria”!

“Kino Kults”, “Cēsu alus” un “Best Film” piedāvā - Dario Ardžento leģendārās filmas “Suspiria” jaunais un jau skandalozais rīmeiks režisora Lukas Gvadanjīno izpildījumā!

12.11.2018

“Kino Kults”, “Cēsu alus” un “Best Film” piedāvā – Dario Ardžento leģendārās filmas “Suspiria” jaunais un jau skandalozais rīmeiks režisora Lukas Gvadanjīno izpildījumā!

Biļetes jau pieejamas: ej.uz/SUSPIRIA

Parasti, izdzirdot, ka kino pasaulē tiek plānots kādas filmas rīmeiks, mēs visi kolektīvi skaļi nopūšamies – vai tad tiešām jau atkal ir aptrūcies ideju? Bet jaunā “Suspiria” versija liek spicēt gan acis, gan ausis, jo saskaitāmie, kas veido vienādojumu, šeit ir ļoti fascinējoši. Pirmkārt, režisora krēslā ir sēdies Luka Gvadanjīno (“Call Me By Your Name”, “A Bigger Splash”), kura darbus ļoti cienām un kurš šo jau ir nosaucis par savu vispersoniskāko  (!) filmu. Otrkārt, arī jaunās filmas mūzika neliks vilties – 1977. gada filmai īpašu gaisotni piešķīra grupas “Goblin” veikums, bet 2018. gada filmas mūziku ir sarakstījis neviens cits kā Toms Jorks no “Radiohead”. Un treškārt – Gvadanjīno sev apkārt ir sapulcējis fantastisku aktieru buķeti, tostarp savu regulāro sabiedroto Tildu Svintoni, kurai, kā jau ir atklāts, filmā ir veselas divas lomas, tā ka būs jātur acis vaļā…

Jauna meitene ierodas Berlīnē, lai pievienotos slavenai deju trupai. Taču studijas sienās meitene atklāj ko pārdabisku un ļaunu. Drīz viņa saprot, ka pati var kļūt par šī ļaunuma upuri, ja neizdosies atklāt lāsta noslēpumu, kas iemājojis deju akadēmijā.

Jaunā “Suspiria” versija jau ir izpelnījusies skandalozu slavu – kad filma piedzīvoja pasaules pirmizrādi Venēcijas kino festivālā, skatītāji bija patiesā šokā par redzēto, jo īpaši par iespaidīgajām “body horror” ainām. Viss šis kokteilis vienaldzīgu nav atstājis nevienu, un tiek solīts, ka arī oriģinālās filmas fani būs pārbiedēti no matu galiņiem līdz papēžiem. Vai tad no šāda piedāvājuma vispār ir iespējams atteikties?

Ļoti gaidām jūs uz īpašo “Suspiria” seansu ceturtdien, 15. novembrī, plkst. 19.40 k/t “Kino Citadele” 3.  auditorijā! Svarīgs fakts – filmu ir aizliegts apmeklēt tiem skatītājiem, kas vēl nav sasnieguši 18 gadu vecumu (arī vecāku pavadībā ne!)!

Biļetes jau pieejamas: https://ej.uz/SUSPIRIA 
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/319657192186076/