Kino Kulta seansi

Kino Kults un Cēsu alus aicina uz “Viesnīca Artemīda”

30.05.2018

“Kino Kults”, “Acme Film Latvija” un “Cēsu alus” piedāvā vasaras pārsteidzošākās filmas pirmizrādi – vairāk kā nedēļu pirms repertuāra seansiem aicinām paviesoties algotu slepkavu iecienītajā “Viesnīcā “Artemīda””!

Biļetes jau pieejamas: ej.uz/ARTEMIS

Ikkatrs kino fans uz sitiena varēs nosaukt savu mīļāko “dīvaino” kino apakšžanru – filmas par apsēstajiem kuģiem vai mūsdienu urbānās vides vampīriem atstāsim citai reizei (kura noteikti pienāks), jo šoreiz visa uzmanība ir žanram kurā ne pārāk labi cilvēki brutāli izrēķinās ar vēl sliktākiem cilvēkiem. Citiem vārdiem sakot – filma par algotajiem slepkavām un viņu savādo, taču loģikas un likumu pilno pasauli. Laipni lūgti viesnīcā “Artemīda”:

Losandželosa, netāla nākotne. Kādā nelegālā slimnīcā, kur slepus ārstējas pilsētas neģēlīgākie noziedznieki un kas slēpjas aiz viesnīcas “Artemīda” izkārtnes, ir miera osta visiem ļaundariem, taču viss mainās, kad iestādījuma vadītāja Džīna Tomasa atklāj, ka viens no pacientiem patiesībā te atrodas ar mērķi nogalināt otru pacientu…

Iemesli iečekoties šajā viesnīcā? “Džons Viks”, “Hitman” (spēle), “Assassins”, “Mean Guns”, “Collateral”, “Kill Bill”, “Assassination Games” un daudzas citas filmas, kuras iedvesmojuši režisoru/scenāristu Drū Pīrsu veidot šo filmu! Ja ar to nepietiek, tad Džodija Fostere, Sterlings K. Brauns, Džefs Goldblūms, Sofija Butella, Zakarijs Kvinto, Deivs Batista un mūsu mīlulis Čārlijs Dejs, kuri atveido galvenās lomas šajā melnā humora pārpilnajā grāvējā.

Visbeidzot, arī #konkurss visiem seansa apmeklētājiem – visi no jums dabūs noskatīties jaunu, satriecošu grāvējfilmu, bet pieci arī iespēju kopā ar Kino Kults komandu kārtīgi izšaudīties šautuvē “Spektrs” (nav sakritība)! Lai uzvar labākais un tiekamies seansā – trešdiena, 6. jūnijs 19:05 k/t “KinoCitadele”!

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/websales/show/293086/
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/292073204664228/