Kino Kulta seansi

Kinoblogeri, Psaiho.lv un Aldaris piedāvā “Sinisters 2”!

15.08.2015

Šī gada 19. augustā k/t “Kino Citadele” notiks “Kinoblogeri piedāvā”, A/S Aldaris un šausmīgi pozitīvu emociju teātra spēles Psaiho.lv īpaši bailīgais pirmizrādes seanss šausmu filmai „Sinisters 2”!

Nedaudz pabaidīties, lai uzturētu sevī piesardzības garu un mācītos no citu pieļautajām kļūdām, nekad nenāk par ļaunu, tāpēc šausmu filmu ilglaicīgā un nerimstošā popularitāte nav grūti izskaidrojama. Holivuda mūs regulāri apgādā ar arvien jaunām šausmu filmām, no kurām veiksmīgākās, protams, tiek pārvērstas franšīzēs – šāds liktenis ir piemeklējis arī Skota Deriksona 2012. gada patīkamo žanra pārsteigumu “Sinister”, kuram šogad ir sagaidāms tikpat baiss un neomulīgs turpinājums.

Izmeklējot noziegumus, jauns šerifs nonāk fermā, kur iepazīstas ar draudzīgu ģimeni – dvīņiem Zeku un Dilanu un viņu māti Kortniju, kuri aizbēguši no vardarbīgā tēva. Katra diena, kas pavadīta šajā mājā, var kļūt par pēdējo – tāpat, kā tas bijis ar visiem, kas šeit dzīvojuši pirms viņiem un nonākuši nežēlīgā dēmona Bagula redzeslokā…

Pirmās filmas nepārzināšanu nevajadzētu uzskatīt par šķērsli „Sinisters 2” apmeklēšanai – tieši šajā filmā drūmie notikumi beidzot tiks tā kārtīgi izskaidroti un izmeklēti. Šausmu ekspertu „Sinistera” turpinājumā Skotu Deriksonu (kurš ir devies ieviest baisas vēsmas „Marvel” filmu pasaulē – viņš režisēs ilgi gaidīto „Dr. Strange”) režisora krēslā ir nomainījis Siarāns Fojs, bet Deriksons no franšīzes nav atvadījies, paliekot scenārija autora godā.

Seanss šoreiz būs īpaši bailīgs un neparasts – kopā ar šausmīgi pozitīvu emociju teātra spēli Psaiho.lv skatītājiem būs iespēja pārdzīvot un piedzīvot dažādas dīvainības un ēverģēlības, tāpēc lielākajiem bailuļiem droši vien labāk būtu palikt mājās, bet asāku izjūtu cienītājiem šis pasākums gan būs kā īsta medus maize! Neiztiksim, protams, arī bez ierastajiem konkursiem un citām aktivitātēm kopā ar mūsu pastāvīgo lieldraugu A/S “Aldaris”, kā arī atbalstītājiem Lieliska Dāvana un Coffee Inn, kuri parūpēsies par lieliskām konkursa balvām!

Ļoti gaidām jūs šī gada 19. augustā 19:20 k/t “Kino Citadele”!

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/225249/
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/131348860535930/