Kino Kulta seansi

Kinoblogeri un Aldaris piedāvā “Bērns Nr. 44”

02.04.2015

Šī gada 16. aprīlī, 19:40 k/t Kino Citadele notiks “Kinoblogeri piedāvā” īpašais pirmizrādes seanss PSRS laiku trillerim “Bērns 44” ar Tomu Hārdiju un Geriju Oldmenu galvenajās lomās!

Holivudas filmas par Padomju savienību – tas vienmēr ir interesanti, bet mūsu gadījumā bieži vien arī uzjautrinoši, jo pašsaprotamu iemeslu dēļ skatīties uz to, kā aktiermākslas dižgari cenšas imitēt krievu akcentu mums pārāk atpazīstamās dekorācijās, bieži vien bez smaida īsti nav iespējams. Tomēr filmas stāsts šķiet pazīstami biedējošs:

Ļevs zaudē savu augsto statusu Čekā, varu un mājas brīdī, kad atsakās denonsēt savu sievu, kura tiek apsūdzēta spiegošanā. Viņi abi tiek no Maskavas izsūtīti trimdā uz provinces nostūri Sibīrijā, kur Ļevs kopā ar ģenerāli Ņestrovu nonāk uz pēdām slepkavam, kurš jau ir nogalinājis četrdesmit trīs bērnus. Abu vīru cīņa par taisnību draud atmaskot sistēmisko noziegumu slēpšanas mēģinājumu, par kuru ir atbildīgs Ļeva psihopātiskais sāncensis Čekā Vasīlijs, kurš uzsver: “Paradīzē noziedzība nepastāv” (treileris: https://youtu.be/Uia6y9SRsj4).

Bet ir stingra pārliecība, ka filma “Bērns 44” daudz smaidit neliks – balstīta uz starptautisku dižpārdokli, tā pulcējusi tik krāšņu dižaktieru buķeti, ka to uzskaitījums knapi salien šajā anonsā – Toms Hārdijs, Gerijs Oldmens, Vincents Kassels, Džoels Kinamans, Džeisons Klārks, Nūmī Rapase, Pedijs Konsidīns un Čārlzs Denss! Filmas režisors ir Daniels Espinosa (“Snabba Cash”, “Safe House”), bet producents – pats sers Ridlijs Skots! Diez vai viņi visi būtu iesaistījušies pavisam apšaubāmā pasākumā… un intriga tāpat ņem virsroku.

Lai pilnvērtīgi sagatavotos filmas tēmai, aicināsim palīgā ekspertus no Vēstures izpētes un popularizēšanas biedrības, kuri ar 100% pārliecību izstāstīs, kā tad toreiz bija “pa īstam” (kino nekur nepaliks). Bet seansa lieldraugs Jāņa Rozes grāmatnīca būs sarūpējis balvās grāmatas, pēc kurām uzņemta filma. Neiztiks arī bez Coffee Inn kafijām un nu jau tradicionālā LieliskaDāvana.lv lucky seat konkursa – kur nu vēl labāk?

Ļoti gaidam Jūs šī gada 16. aprīlī, 19:40, k/t Kino Citadele 12. Auditorijā!

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/216136/
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/1641797436050033/