Kino Kulta seansi

Kinoblogeri un Aldaris piedāvā “Nākotnes zeme”

07.05.2015

Šī gada 27. maijā, 19:00 k/t Kino Citadele notiks “Kinoblogeri piedāvā” īpašais pirmizrādes seanss studijas Disney fantastiskajai pasakai “Nākotnes zeme” (Tomorrowland)!

Šis gads mūs lutina ar negaidītiem, spilgtiem, lielbudžeta oriģinālprojektiem – vispirms Metjū Vons atteicās no jaunākās “X-Men” daļas, lai īstenotu “Kingsman: The Secret Service”, un mēs visi atceramies, kā TAS beidzās! Bet tagad režisors Breds Bērds (“The Incredibles”, “Mission Impossible: Ghost Protocol”, “Ratatouille”) mums piedāvās to, dēļ kā viņš atteicās no jaunākās “Zvaigžņu Karu” sērijas režijas – un tas jau ir nopietni:

Kad piedzīvojumu meklētājas Keisijas rokās nonāk noslēpumains priekšmets, ar kura palīdzību ir iespējams nokļūt paralēlā realitātē, viņa meklē palīdzību pie ciniska ģēnija – izgudrotāja Frenka. Keisijai ir jāmēģina pārliecināt Frenku atklāt viņai noslēpumu, kurš apvij paralēlajā realitātē esošo fantastisko pasauli un jāpalīdz viņam atgriezties tur, no kurienes Frenks reiz ticis izraidīts… (filmas treileris:https://youtu.be/lNzukD8pS_s )

Breda Bērda izcilā filmogrāfija apvienojumā ar studijas Disney maģiju, Džordža Klūnija (kurš pats, starp citu, ir režisors) nu jau leģendāro izvēlību projektos un paša Volta Disneja idejām liek cerēt, ka mūs sagaida kaut kas pavisam īpašs – prom skepsi vai šaubas, oriģināla zinātniskās fantastikas pasaka (pat no Deimona Lindelofa) ir tieši tas, pēc kā mēs esam izbadējušies šajā sīkvelu, prīkvelu un komiksu ekranizāciju laikmetā!

Prezentācijas tēmu šoreiz paturēsim noslēpumā, bet noteikti neslēpsim to, ka seansu atbalsta mūsu pastāvīgais lieldraugs, A/S “Aldaris”, kā arī atbalstītāji Lieliska Dāvana un Coffee Inn, kuri parūpēsies par lieliskām konkursa balvām!

Ļoti gaidam Jūs šī gada 27. maijā, 19:00, k/t Kino Citadele 4. Auditorijā!

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/219060/
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/851367158265756/