Kino Kulta seansi

Kinoblogeri un Aldaris piedāvā “Šāvējs”

13.03.2015

Šī gada 18. Martā, 19:30 k/t Kino Citadele notiks “Kinoblogeri piedāvā” sadarbībā ar Aldaris organizētais īpašais pirmizrādes seanss filmai “Šāvējs” (“The Gunman”)!

Teiciens “Boys will be boys” attiecas ne tikai uz mums, bet arī uz Holivudas dižgariem, un tas arī ir neoficiālais sauklis filmai “The Gunman”! “Es arī tā varu, es arī tā daru!” – vēlu vakarā pa TV ieraudzījis Laiema Nīsona izdarības, norūca intelektuālais aktieris un divu “Oscar” balvu laureāts Šons Penns, jo viens ir šķobīt sejas Kinoakadēmijas priekšā, bet pavisam cits ir skraidīt pa džungļiem ar liela kalibra stroķi, traukties ātros auto lejā no tiltiem un mīlēt karstas sievietes, kā to patiesībā vienmēr ir gribējies (un ne tikai kino)! Un beidzot Laiemam Nīsonam varēs acīs skatīties…

Džims ir izbijis speciālo uzdevumu vienības kareivis. Vairākus gadus pēc vienības pamešanas Džimam ir jāmaksā par pagātnes grēkiem brīdī, kad viņa bijušie darba devēji pieņem lēmumu Džimu nogalināt.Bēgot no pasūtījuma slepkavām, Džims no Āfrikas džungļiem nokļūs Londonas dinamiskajās ielās, no kurienes patiesības meklējumi viņu aizved uz Barselonu. Džima vienaīgā iespēja izdzīvot – uzsākt cīņu pret ietekmīgu multi-nacionālu organizāciju un pieveikt bīstamāko no saviem bijušajiem kolēģiem… (Filmas treileris: http://youtu.be/ZrUVEca2AuA)

Domāts – darīts, un nu jau aiz Penna rindā stājas ne mazāk atzītie, bet arī asa sižeta piedzīvojumu kārie Havjērs Bardēms un Idriss Elba, un tas viss patiešām filmā no “Taken” (pirmā daļa) režisora! “Dial B for Badass”, šī gada “Sabotāžā” ir klāt – dāmas spiedz, vīri piekrītoši norūc!

Kā jau nevienu vien reizi ir minēts, filmas tapšana bieži vien ir interesantāka par pašu filmu, tapēc šoreiz mums ir sarūpēts stāsts par veselu apakšžanru – “atriebības kino”, no žanra lietpratēja (arī filmās) KinoKults.lv! Neiztiks arī bez nu jau tradicionālā “kastā krēsla” konkursa no LieliskaDāvana.lv, kurš šoreiz būs īpaši karsts! Kā arī citi pārsteigumi, jautrība un pacilāta atmosfēra – kā jau tas “Kinoblogeri piedāvā” seansiem pienākas!

Ļoti gaidam Jūs šī gada 18. martā, 19:30, k/t Kino Citadele!
Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/214137/