Kino Kulta seansi

Kinoblogeri un Aldaris piedāvā “Terminator: Genisys”!

28.06.2015

Šī gada 9. jūlijā k/t “Kino Citadele” notiks “Kinoblogeri piedāvā” īpašais seanss leģendārās sērijas jaunākajai daļai, “Terminator: Genisys”. Beidzot ar Arnoldu!

Būsim godīgi – lai nu kas, bet “Terminators” gan ir tas kino seriāls, kurš ir brīvs no jebkāda veida aizspriedumiem un bažām par to, ka nākamās daļas varētu sabojāt iespaidu. Mums bija, ir un būs pirmās divas, ikoniskās daļas, kuras redefinēja fantastikas un grāvēj-kino, un katrs nākamais mēģinājums vienkārši tiek sagaidīts atplestām rokām – vai nu būs labais, vai… kaut kā vienalga (brīvs E. Bāliņa citāta pārfrāzējums).

Bet karogu nest tālāk mēģinājuši ir daudzi – pusizceptā trešā daļa (fembot!), galīgi nekāda ceturtā (bez Arnolda nav aršana), par agru atceltais TV seriāls, komiksi, videospēles… bet gaidījām un skatījāmies, jo kādreiz ir jāsanāk! Šai versijai ir visvairāk iespēju – zolīds režisors, iepriekšējo daļu ignorēšana un beidzot pats Arnolds atpakaļ savā atpazīstamākajā lomā. Vērtēsim pēc tam, bet šobrīd, kā ierasts – sagaidīsim atplestām rokām!

2029. gads. Pretošanās kustība Džona Konora vadībā turpina karu pret robotiem. Kaujā par Losandželosu, Džona bailes par nākotni pastiprinās, kad TECOM spiegi atklāj Skynet jauno plānu: uzbrukt no divām frontēm – pagātnes un nākotnes, tā uz visiem laikiem izmainot kara gaitu… (filmas treileris: https://youtu.be/aV73wlAtXws)

Ar ko sākām… ar to arī turpināsim – pirms filmas šoreiz parunāsim par visiem iepriekšējiem “Terminatoriem” un to, kapēc šis varētu būt cits gadījums. Seansu atbalsta mūsu pastāvīgais lieldraugs, A/S “Aldaris”, kā arī atbalstītāji Lieliska Dāvana un Coffee Inn, kuri parūpēsies par lieliskām konkursa balvām! Filmu skatīsimies 3D formātā!

Ļoti gaidam Jūs šī gada 9. jūlijā, 19:50, k/t “Kino Citadele”!

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/220558/
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/599346880168567/

Un jūsu atsauksmes? Pārsteidzoši-pozitīvas, bet lieliskas (pārsvarā):