Kino Kulta seansi

Kinoblogeri un ASV vēstniecība piedāvā “Zvaigžņu kari: Klasiskā triloģija”

02.12.2015

Kinoblogeri un ASV vēstniecība Latvijā kopā ar k/t „Kino Citadele” piedāvā unikālu pasākumu – leģendārās „Zvaigžņu karu” sāgas “klasiskās triloģijas” skatīšanos uz lielā ekrāna!

2015. gads kino faniem ir īpašs – uz ekrāniem ir nonākušas ilgi gaidītas filmas, noslēgušās vienas filmu sāgas, kamēr citas vēl turpinās. Taču, ne mirkli nešauboties, var apgalvot, ka visa kino gada centrālais notikums vēl ir tikai gaidāms – „Star Wars” septītās filmas „The Force Awakens” pirmizrāde. Gaidīšanas prieki tūlīt jau būs beigušies, bet vēl pēdējo pacietības pārbaudīšanas posmu vislabāk ir aizvadīt, atgādinot pašiem sev, par ko vispār ir sacelts tracis. Tāpēc Kinoblogeri un ASV vēstniecība piedāvā ekskluzīvu iespēju – noskatīties „Zvaigžņu karu” oriģinālo triloģiju uz lielā ekrāna.

Tā kā katra no šīm trim filmām ir pelnījusi, lai tai pievērš atsevišķu uzmanību, kā arī, lai prieki būtu ilgāki, pasākums notiks trīs dienas, katru no tām veltot vienai no triloģijas filmām. 1. decembrī iepazīsimies ar visas sāgas sākumu – „Jauna cerība” („New Hope”), kam 2. decembrī sekos „Impērija dod atbildes triecienu” („Empire Strikes Back”), ko ne tikai „Zvaigžņu karu” fani nereti sauc par vislabāko no “Star Wars” filmām, bet kura bieži tiek minēta arī starp visu laiku labākajām filmām. 3. decembrī šim mini maratonam punktu pieliks „Džedaju atgriešanās” („Return of the Jedi”) – jau drīzumā gaidāmās septītas daļas notikumi sekos tieši šīs filmas darbībai.

Filmas skatīsimies fantastiskā atmosfērā kopā Kinoblogeru seansu pastāvīgajiem apmeklētājiem un ASV vēstniecības Latvijā viesiem. Neizpaliks arī prezentācijas, konkursi un citi pārsteigumi. Kopā ar draugiem un domubiedriem parunāsim par „Zvaigžņu karu” vēsturi, kavēsimies nostalģiskās atmiņās, kā arī lūkosimies nākotnē un tiem, kas, domājot par gaidāmo Dž. Dž. Abramsa filmu saka: „I have a bad feeling about this!”, teiksim: „I find your lack of faith disturbing.” Ierašanās džedaju vai citu varoņu tērpos nav obligāta, bet noteikti tiks novērtēta.

May be force be with you un uz tikšanos –
Kinoblogeri