Kino Kulta seansi

Kinoblogeri un Cēsu alus aicina uz “Baby Driver”

19.06.2017

Šī gada 28. jūnijā k/t “Kino Citadele” notiks “Kinoblogeri piedāvā” īpašais pirmizrādes seanss kulta režisora Edgara Raita (“Hot Fuzz”, “Scott Pilgrim vs. The World”) jaunākajai filmai, muzikāli-kriminālajai komēdijai “Zaļknābis pie stūres” (“Baby Driver”)!

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/270488/

Ticis galā ar Cornetto, atdzīvinājis Scott Pilgrim un pametis Ant-Man likteņa un Marvel varā, Edgars Raits pārcēlās uz ASV, bet ne uz Holivudu – uz Atlantu! Kur džezs, hiphops un cita brīnišķīga mūzika, kas arī ir pamatā šim pilnībā oriģinālajam (Raits ir arī filmas scenārija autors) kriminālajam grāvējam ar komēdijas elementiem! Bet Ansel Elgort, Jamie Foxx, Jon Hamm, Eisa gonzalez, Lily James un Kevin Spacey brīnišķīgi papildina šo mūzikas, auto pakaļdzīšanos un ložu kokteili. Sajaukt un kārtīgi samaisīt:

Viņš ir ļoti jauns un ļoti talantīgs, kad ātri jātiek prom no nozieguma vietas. Viņš ir labākais auto vadītājs, saukts Mazais. Kad viņš satiek savu sapņu meiteni, viņš saredz iespēju aizmukt no kriminālās pasaules, veikli tikt prom, šoreiz no savas pagātnes. Taču tas nav tik vienkārši kā šķiet – Mazais tiek iesaistīts vēl vienā noziegumā, kas apdraud viņa dzīvi, mīlestību un brīvību!

Pirms filmas vēlreiz atkārtosim režisora labākos (mīļākos!) darbus, kā arī uzzināsim to, kādēļ Edgars ķēries tieši pie šī darba, mazliet ieskatīsimies filmas aizkulisēs un nedaudz ielūkosimies arī režisora projektu nākotnē! Pēc filmas tiekamies “Vertigo” bārā kinoteātra 6. stāvā uz kādu dzērienu un saturīgu sarunu par nupat redzēto! Filmu skatīsimies ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Ļoti gaidam Jūs šī gada 28. jūnijā 19:10 k/t “Kino Citadele” SCAPE Auditorijā!

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/270488/
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/206385086522650/