Kino Kulta seansi

Kinoblogeri un Cēsu alus aicina uz “Doktors Strendžs”!

21.10.2016

Šī gada 3. novembrī 18:30 k/t “Kino Citadele” notiks “Kinoblogeri piedāvā” un “Cēsu alus” rīkotais īpašais pirmizrādes seanss gada neparastākajai komiksfilmai “Doktors Streindžs” (“Doctor Strange”)!

Biļetes jau pieejamas: http://ej.uz/drstrange

Izcils neiroķirurgs. Augstprātīgs snobs. Katastrofas upuris. Burvis. Supervaronis. Benedikts Kamberbačs. Tas arī ir šķietami viss, ko mēs zinām par “Marvel Studios” jaunāko (pēc kārtas jau 14.!) darbu, kurš par spīti tendencēm atkal ir varoņa izcelsmes stāsts! Un kāds – ja Dzelzs vīru, Kapteini Ameriku un Toru (un pat Skudrcilvēku) mēs vēl varam saprast, tad ar šo filmu “Marvel” filmu pasaulē beidzot parādās visīstākā MAĢIJA:

Izdzīvojis briesmīgā autokatastrofā, kura pārtrauca viņa veiksmīgo neiroķirurga karjeru, Stīvens Streindžs pamet ikdienišķo pasauli un dodas tālā ceļojumā dziedniecības meklējumos. Negaidīti atklājis sevī mistiskas spējas transformēt laiku un telpu, Streindžs kļūst par saiti, kura vieno divas paralēlās pasaules un viņa misijas uzdevums – aizsargāt Zemes iedzīvotājus no Ļaunuma visos tā veidolos… 

Bez Benedikta, kurš, šķiet, bija dzimis atveidot šo lomu, filmā redzēsim virkni supervaroņu filmām neraksturīgu aktieru – izcilie Tilda Svintone un Madss Mikelsens, kā arī vēl viens Benedikts (Vongs), Reičela Makadamsa un Čuitels Edžiofors kā barons Mordo. Protams, ka lielākā daļa no šiem varoņiem iesakņosies skatītāju jau iemīļotajā “Marvel” filmu pasaulē! Maģija, okultisms un pārdabiskie spēki prasa pieredzējušu stūrmani, un šoreiz tas ir režisors Skots Deriksons, filmu “Sinisters”, “Atbrīvo mūs no ļauna” un “Emīlijas Rouzas eksorcisms” autors.

Pirms filmas vēl padziļinātāk nekā mūsu dižrakstā iepazīsimies ar šī ārkārtīgi interesantā un netipiskā supervaroņa izcelsmes vēsturi, kā arī baudīsim dzērienus no “Cēsu alus”. Iespējams, ka neiztiks bez (maģiskiem) pārsteigumiem!

Ļoti gaidām jūs šī gada 3. novembrī 18:30 k/t “Kino Citadele” SCAPE auditorijā!

Biļetes jau pieejamas: http://ej.uz/drstrange
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/1536563840000876/

Bet ko par filmu saka ārzemju kritiķi? Tie ir sajūsmā – gan par tās vizuālo pusi, gan arī par visu pārējo: