Kino Kulta seansi

Kinoblogeri un Cēsu alus aicina uz “Džons Viks 2”

06.02.2017

Šī gada 9. februārī k/t “Kino Citadele” notiks “Kinoblogeri piedāvā”, “Acme Film Latvia” un “Cēsu alus” rīkotais īpašais pirmizrādes seanss gaidītajam turpinājumam “Džons Viks 2” – mēs viņu ļoti gaidījām, un nu viņš ir atgriezies! 

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/261140/

Ancuks uzpucēts, suns pabarots, ierocis pielādēts un atstāts mājās – esam gatavi Džonam Vikam! “Matrikss”, “Ātrums”, “Lūzuma punkts” – mums nekad nav bijis šaubu, ka Kianu Rīvzs ir viens no spicākajiem grāvējfilmu varoņiem, bet tieši “Džons Viks” padarīja viņu par ikonisku personāžu, kurš var stāties vienā rindā ar spilgtākajām ekrāna leģendām kino grāvēju slavas zālē! Bet “Džons Viks 2” ir tieši tas pats, tikai vēl vairāk (un labāk):

Kianu Rīvzs atgriežas asa sižeta gravējfilmas “Džons Viks” turpinājumā! Leģendārais algotais slepkava Džons Viks jau bija licis punktu savai nodarbei, taču ir spiests atgriezties, uzzinot par bijušā kolēģa plāniem sagrābt kontroli pār slepenu starptautisku slepkavu ģildi. Asins zvērests liek viņam doties palīgā biedram, un Džons ceļo uz Romu, kur stājas pretī pasaules zvērīgākajiem slepkavām… 

Bez sirdij mīļā Kianu filmā redzēsim vienkārši nepieklājīgi bagātu sarakstu ar grāvējfilmu veterāniem – Pīters Stormare, Džons Legizamo, Lenss Rediks, Ians Makšeins, Common, Rūbija Rouza jau trešajā filmā viena mēneša laikā un pat ekrāna leģenda Franko “Džango” Nero! Bet filmas nagla noteikti ir Rīvza ilgi gaidītā atkalapvienošanās ar pašu Morfeju jeb Lorensu Fišbērnu – kā par šādiem brīžiem saka Kinoblogeru lokā, ballīte būs ne tikai uz ekrāna, bet arī biksēs!

Pirms filmas parunāsim gan par filmas (filmu!) tapšanas vēsturi, gan arī par spicākajiem grāvējfilmu varoņiem vispār – kā arī baudīsim gardu cienastu no “Cēsu alus” (tikai pilngadīgiem skatītājiem). Pats galvenais – mūs gaida unikāls konkurss kopā ar spicāko uzvalku veikalu “Mans drēbju skapis”, kur visiem seansa apmeklētājiem būs iespēja laimēt pavisam īstu, gaumīgu uzvalku, gluži kā pašam Džonam Vikam!

Ļoti gaidām jūs šī gada 9. februārī 19.00 k/t “Kino Citadele” 2. auditorijā!

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/261140/
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/1767899220202740/