Kino Kulta seansi

Kinoblogeri un Cēsu alus aicina uz “Ieslodzīto reiss”

12.09.2017

Šī gada 15. septembrī 18:30 k/t “Kino Citadele” notiks “Kinoblogeri piedāvā” īpašais seanss vienam no spilgtākajiem 90-to gadu beigu grāvējiem, “Ieslodzīto reiss” (“Con Air”)!

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/275397/

Astoņdesmitie un deviņdesmitie gadi pelnīti tiek uzskatīti par Holivudas jauno zelta laikmetu – milzu budžeti, neaptveramas producentu ambīcijas un mūsdienās populāras superzvaigznes, filmas un citāti no tām! Toms Krūzs, Brūss Villiss, Arnolds Švarcenegers, Andželīna Džolija, Vils Smits un, protams, Nikolass Keidžs ir aktieri, kuri paviesojušies leģendārā producentu dueta Dons Simpsons/Džerijs Brukhaimers filmās!

Dona un Džerija kino formula bija vienkārša – milzu budžeti (kā arī honorāri, kokaīna kalni un drāmas uzņemšanas laikumā), milzu ego un “katras 10 minūtes uz ekrāna kaut kas uzsprāgst”, un “Ieslodzīto  reiss”, iespējams, ir spilgtākais šīs pieejas pārstāvis (un pirmā filma, kuru Brukhaimers producēja viens, pēc Dona Simpsona nāves no kokaīna pārdozēšanas):

“Līča kara” dalībnieks Kamerons Po pēc atgriešanās nonāk konfliktā ar likumu, glābjot savu sievu. Par nodarījumu viņam piespriež 8 gadu cietumsodu. Pēc atbrīvošanas Kameronam jādodas mājup lidmašīnā, kurā uz stingra režīma cietumu ved sevišķi bīstamus noziedzniekus. Šī lidojuma laikā paredzēta ieslodzīto bēgšana, pamatīgi sagatavots un pārdomāts plāns. Tas nevar neizdoties… ja vien šajā reisā nelidotu Kamerons Po, kas ir gatavs stāties pretī noziedzniekiem un izjaukt viņu plānus!

Pirms filmas parunāsim par Dona Simpsona un Džerija Brukhaimera plašo filmogrāfiju un ietekmi uz kino kā tādu, kā arī baudīsim “Cēsu alus” piedāvātos atspirdzinājumus (tikai skatītājiem, kas vecāki par 18 gadiem). Filmas laikā pacelsim glāzes par katru smeķīgu citātu un 90-to gadu momentu, bet pēc filmas tiekamies “Vertigo” bārā kinoteātra 6. stāvā uz kādu dzērienu un saturīgu sarunu par nupat redzēto! Filmu skatīsimies ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Ļoti gaidīsm Jūs šī gada 15. septembrī 18:30, k/t “Kino Citadele” 2. auditorijā!

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/275397/
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/901797669971022/