Kino Kulta seansi

Kinoblogeri un Cēsu alus aicina uz “Lodes pa gaisu”

17.04.2017

Šaujam vaļā – Kinoblogeri, “UzKino” un “Cēsu alus” aicina uz gada neparastākās grāvējfilmas “Lodes pa gaisu!” (“Free Fire”) īpašo ziņkārīgo seansu!

Biļetes jau pieejamas: http://ej.uz/freefire

Kinoblogeri vienmēr ir atbalstījuši citādu, bet potenciāli *kulta* kino – kas nav domāts visiem, tas visbiežāk ir domāts mums. Lielbudžeta grāvējus un komiksfilmas dažreiz vajag atšķaidīt ar kādu mazu, bet niknu kino “ne visiem”. Tādu kā “Lodes pa gaisu”, kuru producējis… Holivudas lielmeistars Mārtins Skorsēze, bet galvenajās lomās redzamas superzvaigznes Ārmijs Hammers, Kilians Mērfijs, mūsu mīlulis Šarlto Koplijs un pat “Oscar” balvas ieguvēja Brī Larsone. Labi, par to “mazo” mēs pārteicāmies, bet par *kulta* gan ne:

Smiekli, asinis, stils un lodes pa gaisu pusotras stundas garumā – ja iedomājāties neprātīgu “Shoot’em Up” un “Hard Boiled” krustojumu no britu kino huligāna Bena Vītlija, tad mēs varam tikai apsveikt jūs ar izcilu kino ožu! Pēc “Kill List”, “Sightseers” un mūsu iemīļotās “High-Rise” Vītlijs nolēma nedaudz atvilkt elpu, bet tikai sev raksturīgā stilā – uzfilmējot pusotru stundu garu apšaudi starp kolorītiem, Holivudas superzvaigžņu atveidotiem varoņiem, to visu spēcīgi papildinot ar piķa melnu humoru, 70. gadu gangsterfilmu atsaucēm (Vītlijs ir tāds pats kinomāns kā mēs) un pilnīgi neparedzamiem sižeta pavērsieniem!

Rezultātā iegūstam “Lodes pa gaisu” – brutālu, atraktīvu un britiski šarmantu konfekti citāda, bet 100% “kinomāniska” kino cienītājiem! Seansā filmu papildinās ievadstāsts par galveno vaininieku Benu Vītliju, kā arī jau ierastais komplekts ar Harija Grundmaņa īpašo plakātu, konkursu un “Cēsu alus” dzērieniem nervu nomierināšanai.

Un šie kino svētki ir jāsvin kopā – tiekamies uz īpašo pirmizrādes seansu jau 25. aprīlī k/t “Kino Citadele”!
Pēc filmas tiekamies “Vertigo” bārā kinoteātra 6. stāvā uz kādu dzērienu un saturīgu sarunu par nupat redzēto!

Biļetes jau pieejamas: http://ej.uz/freefire
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/1970106533217629/