Kino Kulta seansi

Kinoblogeri un Cēsu alus aicina uz “Logans”

23.02.2017

Šī gada 1. martā 18:50 k/t “Kino Citadele” SCAPE notiks “Kinoblogeri piedāvā”, LabsKino un Cēsu alus organizātais pirmizrādes seanss aktiera Hjū Džekmena noslēdzošajam Vilknadža atveidojumam ilgi gaidītajā filmā “Logans” (Logan)!

17 gadi un kopā veselas 9 filmas – tieši tik ilgi mēs bijām kopā ar Vilknadzi nepārspējamajā austrāliešu aktiera Hjū Džekmena atveidojumā, sākot ar pašu pirmo “X-Men” 2000. gadā un līdz pat vairākām Vilknadža solo filmām (un neaizmirsīsim arī spilgto parādīšanos “X-Men: First Class”), un nu pienācis laiks teikt “Ardievu!” un kopā ar aktieri šķirties no šī varoņa uz visiem laikiem. Vai vismaz līdz nākamajam Vilknadža lomas atveidotājam.

Mums par prieku šī šķiršanās nāk filmas “Logans” veidolā – asa, brutāla un vēl iepriekš nekad neredzēta Vilknadža versija, viena no labākajām “X-Men” un, ko tur daudz liegties, supervaroņu filmām vispār. Paldies Tev, Hjū (un Fox), Tavu Vilknadzi mēs nekad neaizmirsīsim – īpaši pēc šīs filmas:

Nākotne. Profesors Ksavjers un Logans ir palikuši bez X-cilvēku komandas un tikai viņi abi ir spējīgi stāties pretī varenai korporācijai, kuras plānos ir sagraut pasauli, pametot to uz pašiznīcināšanās ceļa. Laikā, kad līdz ar vecumu Logana reģenerēšanās spējas sāk izzust, bet Ksavjers cieš no atmiņas zudumiem dēļ progresējošās Alcheimera slimības, viņiem palīgā var nākt tikai Lora Kinnija…

Pirms filmas mūs gaidīs pamatīgs stāsts par Loganu kā varoni (kad vēl, ja ne tagad?), kā arī dzērieni no mūsu lieldrauga Cēsu alus, kuri palīdzēs mīkstināt rūgtumu no šķiršanās ar iemīļoto personāžu Hjū Džekmena atveidojumā! Uz filmu gaidām tikai skatītājus, kuri jau sasnieguši 16 gadu vecumu – bez jokiem vai izņēmumiem!

Ļoti gaidam Jūs šī gada 1. martā 18:50, k/t “Kino Citadele” SCAPE. Auditorijā!

Biļetes jau pieejamas: http://ej.uz/logans
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/1712666105729299/

Un ko saka skatītāji, kuri filmu jau ir noskatījušies? Lūk, ko: