Kino Kulta seansi

Kinoblogeri un Cēsu alus aicina uz “Suicide Squad”!

05.08.2016

Šī gada 3. augustā k/t “Kino Citadele” notiks “Kinoblogeri piedāvā” un Cēsu alus organizētais īpašais pirmizrādes seanss gada trakākajai komiksfilmai “Pašnāvnieku vienība”!

Viens no teicieniem, ko bieži lieto, runājot par supervaroņu filmām, ir – tās ir tikai tik labas, cik labi ir to ļaundari. Ne viens vien piemērs iz vēstures ir ļāvis mums par to pārliecināties – katram Hīta Ledžera Džokeram un Toma Hidlstona Lokijam varam likt pretī Malekitu (?) un to lietu, ar ko kāvās DC Svētā Trīsvienība “Batman v Superman: Dawn of Justice” beigās (vai tas bija viesis no Hobita triloģijas?). To, ka skatītāji mīl ļaundarus, saprot arī DC Extended Universe atbildīgās personas, kas palūkojās DC komiksu bezgalīgajās dzīlēs un nu centīsies uz lielā ekrāna sniegt atbildi jautājumam – kas notiks, ja vienā komandā sastapsies vairāki ļaundari?

Cik labi ir būt sliktam! Pasaules lielākie ļaundari apvienoti valdības specvienībā, lai uzņemtos grūtākās, pašnāvnieciskākās misijas. Tā ir vienīgā iespēja apturēt Džokeru, jo pat Betmens nevar to izdarīt. Ja tev nebūtu, ko zaudēt, arī tu būtu gatavs uz visu!

Šefību šajā trakajā pasākumā uzticēja režisoram Deividam Aijeram (“End of Watch”, “Fury”, emm, “Sabotage”), kurš savā pašnāvnieku vienībā sapulcināja iespaidīgu aktieru sastāvu – filmā redzēsim Vilu Smitu, Margo Robiju (fanu mīlules Hārlijas Kvinnas lomā!), Džoelu Kinnamanu, Džaju Kortniju, Skotu “Klinta atvasi” Īstvudu un citus. Turklāt arī filma par ļaundariem neiztiks bez superļaundara, kam stāties pretī, un tas būs neviens cits kā Džokers – šoreiz Džareda Leto izpildījumā (par kura method acting izdarībām filmas uzņemšanas laikā noteikti esat jau dzirdējuši).

Traka filma ir pelnījusi arī traku pasākumu, par ko, kā jau ierasts, parūpēsies Kinoblogeri un Cēsu alus. Lieliskā atmosfērā būs iespējams novērtēt “Suicide Squad” tetovējumus, pie kuriem būs tikuši kaislīgākie filmas fani, kā arī neiztiksim, protams, bez prezentācijas un konkursa, kam sekos visa vakara nagla – pati filma!

Ļoti gaidām jūs šī gada 3. augustā 18:40 k/t “Kino Citadele” SCAPE Auditorijā!

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/247881
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/1689442304631953

Bet ko saka tie, kas filmu jau noskatījās? Atsauksmes ir emocionālas un šķeļošas: