Kino Kulta seansi

Kinoblogeri un Cēsu alus aicina uz “Warcraft: Sākums”!

20.05.2016

Šī gada 26. maijā, 18:30 k/t “Kino Citadele” notiks “Kinoblogeri piedāvā” īpašais pirmizrādes seanss visu laiku gaidītākajai videospēles ekranizācijai, “Warcraft: Sākums” (“Warcraft”)!

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/242209/

Videospēļu ekranizācijas kino – ļoti slidens jautājums, jo, šķiet, ir bijis tik daudz mēģinājumu, ka vismaz vienam jau nu vajadzēja izdoties… un vienam arī izdevās, vienu reizi – “Mortal Kombat” (pārējās reizes labāk nemaz neminēt). Taču tas bija tālajā 1995. gadā, bet aiz loga ir 2016-ais, un mūs gaida videospēļu kino dubulttrieciens, kuram reizi pār visām reizēm jāpierāda, ka viss var un noteikti izdosies. Un ja “Assassin’s Creed” (protams, ka “Kinoblogeri piedāvā” seansā) būs gada beigās, tad “Warcraft” ir mūsu priekšā jau tagad:

Azerota ir uz kara sliekšņa – to pārpludina orku kareivji, kuri bēg no savas brūkošās pasaules un ir gatavi iekarot jaunu zemi. Azerotas sirdī atveroties tumšo spēku portālam, abas pasaules savienojas – vienu armiju gaida sagrāve, otru – iznīcība. Divi varoņi – katrs no savas pasaules, ir gatavi uzsākt cīņu, lai lemtu savas ģimenes, savas tautas un savas pasaules likteni… 

Šoreiz viss ir ļoti, ļoti nopietni – geek’u draudzīgā studija Legendary Entertainment (“Pacific Rim”, “Godzilla”, Kristofera Nolana “Betmeni” un kas tik vēl ne!), daudzsimtu miljonu USD budžets un režisors Dankans Džounss (“Moon”, “Source Code”) pie stūres, kurš pats nodeldējis ne vienas vien bikses Azerotas plašumos! Bet pirms filmas Sergejs Timoņins (kuram šobrīd mājās ir 5 konsoles, neskaitot current gen) izstāstīs gan par labākajām/sliktākajām/interesantākajām videospēļu ekranizācijām kino vēsturē, gan arī mēģinās iedziļināties tajā, kapēc ar šo žanru līdz šim ir bijis tā, kā bijis – būs interesanti! Bet filmu, kā tā to ir pelnījusi, skatīsimies k/t “Kino Citadele” SCAPE auditorijā – kristāldzidrs, gaišs 3D, Dolby Atmos un 4k projekcija!

Ļoti gaidam Jūs šī gada 26. maijā, 18:30, k/t “Kino Citadele” SCAPE auditorijā!

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/242209/
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/764465737016836/

Un ko saka skatītāji? Faniem filma aizgāja uz “Urrā”, ne-fani ir patīkami pārsteigti: