Kino Kulta seansi

“Kino Kults” un “Acme Film Latvija” ielūdz uz “Antebellum”

"Kino Kults", "Acme Film Latvija" un k/t "Kino Citadele" ielūdz uz vienu no intriģējošākajām šī gada šausmu filmām "Antebellum: Izredzētā" – tiekamies 17. septembrī!

13.09.2020

“Kino Kults”, “Acme Film Latvija” un k/t “Kino Citadele” ielūdz uz vienu no intriģējošākajām šī gada šausmu filmām “Antebellum: Izredzētā” – tiekamies 17. septembrī!

Biļetes pieejamas: kinokults.lv/antebellum

Daudzi no mums reizēm pieķer sevi pie domas – cik interesanti būtu paviesoties kādā aizgājušā laikā un pieredzēt to, kā cilvēki dzīvoja tolaik, vai ne? “Antebellum” liks apšaubīt šādu vēlmi – jo ja nu laiks, kurā gribat atgriezties jums nebūtu labvēlīgs? Tieši šādu skarbu likteni piedzīvos aktrises un dziedātājas Džanelas Monē atveidotā varone, kura no mūsdienām nonāk baisā realitātē, kur verdzība plaukst un zeļ…

Veronika ir veiksmīga rakstniece. Viņa atklāj, ka ir iesprostota šausmu pilnā realitātē, un nu sievietei jāatrisina šis mīklainais noslēpums, pirms nav par vēlu.

“Antebellum” būs debija pilnmetrāžas kino filmas režisoriem Džerardam Bušam un Kristoferam Rencam, kuri abi iepriekš veiksmīgi ir darbojušies mūzikas video un reklāmas lauciņā, tā ka varam gaidīt interesantus vizuālos risinājumus. Bet filmas producentu lokā – daļa no komandas, kas palīdzēja uz lielā ekrāna nonākt Džordana Pīla veikumiem “Get Out” un “Us”.

Biļetes pieejamas: kinokults.lv/antebellum