Kino Kulta seansi

“Kino Kults” un “Acme Film” aicina uz “Inception”

"Kino Kults", "ACME Film Latvija" un k/t "Kino Citadele" ielūdz uz režisora Kristofera Nolana svētkiem – gaidot viņa jaunās filmas "Tenet" pirmizrādi, aicinām vēlreiz izbaudīt "Inception" uz lielā ekrāna!

15.08.2020

“Kino Kults”, “ACME Film Latvija” un k/t “Kino Citadele” ielūdz uz režisora Kristofera Nolana svētkiem – gaidot viņa jaunās filmas “Tenet” pirmizrādi, aicinām vēlreiz izbaudīt “Inception” uz lielā ekrāna!

Biļetes jau pieejamas: kinokults.lv/inception

No 12. augusta beidzot arī atgriezīsimies Kristofera Nolana radītajā sapņu pasaulē ar Inception – filmu, kas acumirklī kļuva par fenomenu un uz kuru diendienā atsaucamies vēl šodien, un kas turklāt šogad svin savu 10 gadu jubileju! Tāpēc nepalaidiet garām šo iespēju vēlreiz kopā ar Leonardo Dikaprio un viņa sapulcēto komandu apmaldīties Nolana radītajos daudzslāņainajos sapņu arhitektūras labirintos.

Doms Kobs – augstas klases profesionālis, kurš ir absolūti labākais vērtīgas informācijas iegūšanā no jebkura cilvēka, kura sapņu pasaulē viņš ir iekļuvis. Būdams ļoti pieprasīts korporatīvajā spiegošanā, Kobs ir starptautiska līmeņa bēglis, kuru vajā gan konkurenti, gan arī likumsargi. Piekritis veikt pēdējo uzdevumu, Kobs ar savu palīgu grupu iekļūst kāda jauna biznesmeņa sapņos, lai ar to palīdzību atrastu vajadzīgo informāciju šī darba pasūtītājam. Ejot cauri daudzajiem līmeņiem prātam neaptveramajā un vizuāli iespaidīgajā sapņu pasaulē, Kobs cenšas rast atbildes uz pagātnes notikumiem savā personīgajā dzīvē, kā arī ar jebkuriem līdzekļiem perfekti paveikt ideālu noziegumu.

Filmas seansi – ekskluzīvi k/t “Kino Citadele” ISENSE auditorijā no 12. līdz 25. augustam. Pirms filmas – unikāls ieskats Nolana gaidāmajā filmā “Tenet”.

Biļetes jau pieejamas: kinokults.lv/inception
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/573171543565263/