Kino Kulta seansi

“Snowpiercer” atgriežas uz lielā ekrāna

Lai gan droši vien visi būsim vienisprātis, ka 2020. gads ar lieliskumu diez ko nav izcēlies, šogad tomēr ir arī notikušas labas lietas – piemēram, Džūnho Bona režisētās filmas "Parazīts" triumfs "Oskaru" ceremonijā. Taču Bona filmogrāfijā ir daudz citu pērļu, tāpēc nospriedām, ka šogad esam pelnījuši uz lielā ekrāna vēlreiz izbaudīt viņa izcilo, antiutopisko trilleri "Caur sniegiem" ("Snowpiercer")!

29.08.2020

“Kino Kults” un “ACME Film Latvija” ielūdz uz īpašajiem filmas “Caur sniegiem” (“Snowpiercer”) seansiem no 16. septembra!

2020. gads ieies vēsturē ne tikai ar… nu, jūs jau paši zināt, ar ko, bet arī ar režisora Džūnho Bona veidotās filmas “Parazīts” vēsturisko triumfu šī gada “Oskaru” ceremonijā. Tāpēc nospriedām, ka šis arī būtu īstais gads, kad vēlreiz atgādināt jums un mums par vēl kādu viņa izcilo darbu – 2013. gada postapokaliptisko trilleri “Caur sniegiem”.

Zeme. Netāla nākotne. 17 gadus pēc tam, kad uz planētas notikusi tehnoloģiska katastrofa, agrākos mežus un dārzus klāj sniegi un ledāji. Dzīvība ir saglabājusies tikai lielajā vilcienā, kas bez apstājas traucas pa transeirāzijas maģistrāli. Vilciena priekšgalā dzīvo valdošā elite, bet pēdējos vagonos – vienkāršie ļaudis, kuru sadzīve līdzinās koncentrācijas nometnei: slimības, nabadzība, sargu patvaļa… Taču tieši šeit – starp pazemotajiem un aizvainotajiem, atradīsies Mesija, kurš būs spējīgs mest izaicinājumu elitei un atjaunot taisnīgumu.

Šī bija Bona pirmā filma angļu valodā, un tai viņš piesaistīja iespaidīgu aktieru sastāvu – lomās redzami Kriss Evanss, Tilda Svintone, Džeimijs Bells, Eds Hariss, Džons HērtsOktāvija Spensere, kā arī Kangho Songs, kurš ar Džūnho Bonu ir sadarbojies vairākkārt, tostarp arī “Parazītā”.

Seansi un biļetes: