Kino Kulta seansi

The Place Beyond the Pines

Jūsu uzmanībai piedāvājam režisora Dereka Sienfransa ("Blue Valentine") kriminālo drāmu "The Place Beyond the Pines" ar Goslingu, Kūperu, Mendesu un Reju Liottu.

21.04.2013

Maiju (vai pat Aprīli), mums pāri brauks tāds potenciālo supergrāvēju asfalta rullis, kas neatstās ne mazāko iespēju paspīdēt citām mazākām filmām.

Tapēc izmantosim laiku, kurš mums ir dots, un skatīsimies tās tagad – Jūsu uzmanībai piedāvājam režisora Dereka Sienfransa (“Blue Valentine”) kriminālo drāmu “The Place Beyond the Pines” ar Goslingu, Kūperu, Mendesu un Reju Liottu, un tās īpašo seansu, ieturētu labākajās pērnā gada “Killing Them Softly” un “Argo” KBP seansu tradīcijās!

Noslēpumains sacīkšu motobraucējs Lūks (Goslings) pa dienu izklaidē publiku karnevālā, bet no darba brīvajā laikā virtuozi laupa bankas, bēgšanai no policijas, izmantojot savas motobraucēja prasmes. Viņam pretim stājas jauns, bet ambiciozs policijas virsnieks Kross (Kūpers), kurš pārvērš nenotveramā laupītāja medības par savu personīgo misiju – un neapturams spēks saduras ar neizkustināmu objektu… .

Džeki – nāciet, Goslings jau sen ir sevi pierādījis kā kas vairāk par kārtējo čmukģīmi, tāpat kā Bredlijs Kūpers (pret kuru mums visiem ir slepenais man-crush). Vai jau minēju, ka filmā būs redzama arī Eva Mendesa? Meitenes – nāciet, jo šis tāpat būs produktīvāk, kā “The Notebook” (izcilākos gadījumos – “Drive”) skatīšanās simto reizi. Visi pārējie – arī nāciet, filma solās būt pamatīga, skarba, bet ļoti laba!

Tiekamies šī gada 24. aprīlī, 18:00, k/t Kino Citadele, 9.Auditorijā! Biļetes jau ir pārdošanā