71

Koncertzāle “Cēsis” gaida kino gardēžus!

No 3. februāra koncertzāle “Cēsis” sadarbībā ar kinoprojektu “Spektrs” aizsāk Kino gardēžu klubu, kura apmeklētājiem būs iespēja noskatīties izmeklētas, starptautiskos festivālos atzītas filmas un pirms tām dzirdēt kino eksperta pārdomas. Seansa laikā būs iespēja baudīt vīnu un atspirdzinošos dzērienus.

Seansi, tiešraides, Netflix un citi jaunumi!

Tik daudz jaunumu, ka gribam ar jums neregulārā un brīvā raksta formā padalīties ar aktuālāko, kas notiek mūsu pasaulē - jo tas viss jau ir jums domāts! Turklāt priekšā ir sniega un puteņa pilnas brīvdienas - kādam kalns, bet mēs, protams, skatīsimies kino un saistītos materiālus.

“71: Pēdējais kareivis” (2014)

Filma vēlreiz atgādina, ka armija nav tikai vieta, kur dodas uzblīduši tefteļi ar lauku labumiem aiz vaigiem, bet arī saprātīgi cilvēki ar skaidru prātu. Emociju spektrs nedaudz bāls, taču plašs un specifisks.

Džeks O’Konels – uzlecošā britu kino zvaigzne!

Lielbritānija un Īrija jau no laika gala ir apgādājušas Holivudu ar interesantiem un neprātīgi talantīgiem aktieriem. Viens no "svaigākajiem” pienesumiem, ir Džeks O’Konels. O’Konelam pēdējo pāris gadu laikā ir izdevies spoži iespīdēties lielajos un mazajos ekrānos, liekot domāt, ka ar šo jauno talantu mēs tiksimies vēl bieži.