Blair Witch

“Blair Witch” (2016)

17 gadus vēlāk pie mums nonāk "The Blair Witch Project" tiešais turpinājums - ievērojot oriģināla mitoloģiju un mazliet to arī paplašinot, "Blair Witch" uzdevums bija atdzīvināt šo diez vai piemirsto, bet arī ne gluži mīlēto šausmu filmu seriālu, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un aktuālos šausmu filmu veidotājus...

Skatītāju atsauksmes par “Blēras raganu”

Kopš "The Blair Witch Project" ir izaugusi jauna kino skatītāju un arī kino veidotāju paaudze, kura aktīvi pazīst un izmanto found footage paņēmienu. Vēl jo interesantāk ir tas, kā šo atrisināja jaunās "Blēras raganas" autori - palūkosimies uz atsauksmēm no filmas Latvijas pirmizrādes:

KONKURSS par filmu “Blēras ragana”!

Sen nav bijis kāds radošs (citus neturam) konkurss, tādēļ te būs viens saistībā ar aktuālo nedēļas jaunumu "Blēras ragana"! Drosmīgs konkurss... tiem, kas nebaidās atklāt savas dziļākās un apslēptākās bailes! Kura šausmu filma / trilleris atstāja vislielāko iespaidu, kas rezultējās visbriesmīgākajos naktsmurgos? Aprakstiet tos!

No “The Woods” par… “Blēras raganu”!

Šogad jau piedzīvojām "12 Cloverfield Lane" pārsteidzošo anonsu, bet te noticis kas vērienīgaks - žanra entuziastu vidū gaidītā Adama Vingarda ("You're Next", "The Guest") šausmu filma "The Woods", kurai pat bija iznācis plakāts un treileris, pēkšņi izrādījās... pilntiesīgs "Blēras raganas" sāgas turpinājums!