Kinoblogeri

Latvijas skatītāju atsauksmes par “Fantastiskajām būtnēm”

Ilgi gaidītā atgriešanās Dž.K. Roulingas izdomātajā burvju un raganu (un, protams, Harija Potera) pasaulē, "Fantastiskās būtnes - un kur tās meklēt", beidzot ir klāt - un sagaidīta ar neviltotu sajūsmu! Te būs vien dažas atsauksmes no filmas "Kinoblogeri un Cēsu alus" pirmizrādes seansa:

Kļūsti par kino kritiķi un brauc uz Tallinas Tumšo nakšu kinofestivālu!

Kļūsti par kino kritiķi! Iesūti savu filmas recenziju, un, iespējams, tieši tev būs iespēja doties ar Latvijas labākajiem kinoblogeriem uz Tallinu, lai piedalītos vienā no unikālākajiem Ziemeļeiropas filmu festivāliem - Tallinas Tumšo nakšu filmu festivālā (POFF)!

KONKURSS par filmu “Blēras ragana”!

Sen nav bijis kāds radošs (citus neturam) konkurss, tādēļ te būs viens saistībā ar aktuālo nedēļas jaunumu "Blēras ragana"! Drosmīgs konkurss... tiem, kas nebaidās atklāt savas dziļākās un apslēptākās bailes! Kura šausmu filma / trilleris atstāja vislielāko iespaidu, kas rezultējās visbriesmīgākajos naktsmurgos? Aprakstiet tos!

Kas ir “Kinoblogeri piedāvā” seansi?

Izmantojot brīdi, kad ir neliela atelpa starp seansiem, atgādināsim par vienu mazu, bet ļoti svarīgu lietu, kuru daudzi, diemžēl, tā arī nezina vai līdz galam neizprot - kas tad ir tie “Kinoblogeri piedāvā” seansi un kas ir uz tiem aicināti? Atbildes ir elegantas savā vienkāršībā:

Kinoblogeri piedāvā “Matrikss” triloģiju uz lielā ekrāna!

Mēs (un jūs) jau sen to esam vēlējušies, un tā diena ir pienākusi - Kinoblogeri uzsāk “Klasika uz Lielā ekrāna” seansu ciklu ar vienu no visu laiku izcilākajām, apjūsmotākajām un arī pretrunīgākajām kino-triloģijām, “Matrikss”, pavisam īpašā seansā skatītāju jau iemīļotajā “Kinoblogeri piedāvā” formātā!

Sāksies kinolektoriju cikls ‘’Otrā maiņa IV’’: Jaunais laiks (2005-2015)

LKA Rīgas Kino muzejs atsāk kinolektoriju “Otrā maiņa”, kas tika uzsākts 2011. gadā ar mērķi iepazīstināt publiku ar jaunajiem mākslas kritikas un kino teorijas profesionāļiem, radot auglīgu vidi, kurā tiek veidota diskusija par aktuālajiem audiovizuālās kultūras jautājumiem. Sākot jau ar 26. janvāri!

Seansi, tiešraides, Netflix un citi jaunumi!

Tik daudz jaunumu, ka gribam ar jums neregulārā un brīvā raksta formā padalīties ar aktuālāko, kas notiek mūsu pasaulē - jo tas viss jau ir jums domāts! Turklāt priekšā ir sniega un puteņa pilnas brīvdienas - kādam kalns, bet mēs, protams, skatīsimies kino un saistītos materiālus.

Kas ir “Kriminālās ekeslences fonds”?

Kinoblogeri metas lielajā kino un atbalsta pilnmetrāžas kriminālo komēdiju "Kriminālās ekselences fonds" - kā saka Holivudā, "from the creators of Piens short films" un tieši tas, ko mēs jau sen esam vēlējušies redzēt uz lielajiem ekrāniem! Lasām sīkāk par projektu un atbalstam to platformā ProjektuBanka.lv!